diamenty

Projektant biżuterii z diamentami

Nazywam się Augustyn i jestem projektantem biżuterii. W swoim fachu pracuję od wielu lat i z moich usług korzysta wielu znanych ludzi. Moja pracownia mieści się w centrum Wrocławia w dogodnym punkcie.

Diamenty najwyższej jakości

diamentyOstatnio projektowałem pierścionki dla pewnej Wrocławskiej damy, miały one osadzone diamenty oraz były wykonane z najlepszej jakości złota. Pewnego razu zgłosił się do mnie mój bliski znajomy Adrian, który niebawem planował wziąć ślub. Poprosił mnie, bym zaprojektował dla niego obrączki złote w dość klasycznym stylu. Bardzo ucieszyło mnie to zlecenie i wykonałem dla niego najpiękniejsze obrączki. Projektuję biżuterię na zamówienie, ale też posiadam pierścionki, które przeznaczone są na sprzedaż. Klient może wybrać sobie model i wzór. Wszystkie moje produkty wykonywane są w taki sposób, że naprawa biżuterii nie stanowi żadnego problemu. Oczywiście w przypadku moich produktów to naprawa biżuterii nie ma miejsca zbyt często, ale jeżeli pojawi się jakiś problem, to można go bardzo szybko rozwiązać. Moje pierścionki są starannie wykonywane a diamenty, które są umieszczane w każdej biżuterii pochodzą od najlepszego dystrybutora we Wrocławiu. Projektuję obrączki w każdej możliwej wersji. Jeżeli kogoś interesują obrączki ze srebra, to również jestem w stanie takie wykonać. Głównie stawiam na złoto, ale nie odmawiam żadnych zleceń. Moje pierścionki cieszą się ogromnym zainteresowaniem, podobnie jak łańcuszki czy obrączki. Jestem wybitnym projektantem, który jest znany w całym Wrocławiu. Współpracuję na stałe z wieloma sklepami jubilerskimi. Moje pierścionki można znaleźć w wielu znanych sklepach.

Jestem z dumny ze wszystkich swoich osiągnięć. W przyszłości chcę współpracować z klientami również spoza Wrocławia. Na pewno mi się uda.

Więcej na www.jia.com.pl