projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz przez profesjonalistę

Moja mama chciała odświeżyć swoje mieszkanie. Od kiedy się wyprowadziliśmy z bratem z domu a minęło już trzy lata mama do tej pory nic nie zmieniała nawet w naszych pokojach. Postanowiła zrobić sobie w moim sypialnie a w brata gabinet.

Aby mieć zaprojektowane wnętrza dobrze, potrzeby profesjonalista

projektowanie wnętrzMama jest księgową. Postanowiła założyć swoja firmę i chce ja prowadzić w domu, żeby nie ponosić dodatkowych kosztów związanych z wynajmem lokali. Ja mieszkam obecnie w mieście Warszawa. Tam prowadzę swoje życie zawodowe i prywatne. Brat pojechał do Krakowa. Kraków to piękne miasto. Tam mieszkają nasi dziadkowie i dzięki temu bart może często ich odwiedzać. Nasza mama została w Kielcach. Kielce to mniejsza miejscowości ale równie piękna jak Warszawa. Nie jest aż taka duża i nie zapewnia tylu perspektyw dla młodych ludzi ale zawsze ciesze się jak mogę pojechać do mamy i odwiedzić stare kąty. Doradziłam mamie żeby skorzystała z pomocy dekoratora wnętrz który wie jak urządzić pokój żeby był funkcjonalny i nie przeładowany nie potrzebnie meblami. W internecie poszukałam biura, które świadczy takie usługi. W bezkonkurencyjne projektowanie wnętrz na terenie Kielc jest na wysokim poziomie. Biuro ma wiele pozytywnych opinii. Sprawdzałam także ceny za poszczególne usługi i nie są wygórowane. Mama zgodziła się i specjalista podjechał do niej bezpośrednio do domu. Pan Mirek porozmawiał z mamą podpytał się o budżet a także założenia na poszczególne pokoje. Wykończenia wnętrz są dla pana Mirka niezwykle ważne. Powiedział jak on widziałby dana przestrzeń. Doradził mamie, w którym pokoju ma być sypialnia. Mama słuchała wszystkich porad. Powiedziała jaki budżet może przeznaczyć na dany remont. Pan Mirek zapewnił, że dana kwota w zupełności wystarczy.

Prace maja ruszyć w piątek. Jestem ciekawa jak pokoje będą wyglądać po remoncie. Ciesze się, że mama się w końcu zdecydowała na remont.