grzejniki dekoracyjne

Prowadzę sklep hydrauliczny w Warszawie

Po studiach zdecydowałam się na założenie działalności gospodarczej. Sklep, który otworzyłam nie jest duży. Jednak klienci chwalą mój towar i śmiało mogę powiedzieć, ze jestem zadowolona z efektów, które do tej pory uzyskałam.

Sprzedaję różnego rodzaju grzejniki

grzejniki dekoracyjneMoja firma znajduje się w centrum miasta Warszawa. Sklep hydrauliczny, którego jestem właścicielką jest otwarty od poniedziałku do piątku. W soboty i niedziele mamy zamknięte. Towar który sprzedaję sprowadzam od lokalnych producentów. Hurtownia hydrauliczna, która znajduje się w moim regionie jest bardzo znana klientom, ze względu na wysoką jakość grzejników, które są produkowane według najwyższych standardów. Grzejniki są dostarczane do mojego sklepu przez kuriera. Ja zamawiam je telefonicznie już od wielu lat. Na początku kiedy sklep hydrauliczny był otwierany każdy towar, który zamawiałam chciałam najpierw zobaczyć na żywo. Chciałam mieć pewność, że grzejniki kanałowe czy dekoracyjne, które będą sprzedawane na pewno wyglądają tak jak w najróżniejszych katalogach. Ponieważ branża nie była mi znana wszystkiego uczyłam się sama. Warszawa to spore miasto i miałam dużą konkurencję. Od małego lubiłam rywalizację i konkurencja mobilizowała mnie do współpracy z najlepszymi producentami. Dzięki temu grzejniki dekoracyjne, które teraz sprowadzam są bardzo znane i polecane przez klientów. Wszystkie umowy i kontrakty sama negocjowałam z najróżniejszymi hurtowniami. Od pięciu lat hurtownia hydrauliczna z którą współpracuję rozwinęła swój asortyment i jak na razie najwięcej materiałów zamawiam właśnie od niej.

Grzejniki kanałowe są popularne wśród moich klientów. Klienci chwalą je za łatwy montaż i piękny wygląd. Grzejniki dekoracyjne nie mają sobie różnych. To jest hit wielu sezonów i jak do tej pory utrzymuje się na pierwszym miejscu.

Czytaj więcej na: www.instalpiast.pl