Strony internetowe

Przeglądanie stron internetowych

Nazywam się Ola i mieszkam w Częstochowie. Jestem jeszcze uczennicą liceum, ale w przyszłości planuję iść na studia informatyczne. Lubię internet i bardzo często przeglądam strony internetowe na różne tematy. Oczywiście mam także w swojej przeglądarce zakładki, gdzie są moje ulubione strony www, które przeglądam najczęściej.

Strony internetowe to przyszłość

Strony internetoweInternet w naszych czasach jest ogólnie powszechny a strony internetowe oferują nam dostęp do każdej wiedzy. Można znaleźć dosłownie wszystko. Często w szkole korzystam z internetu i przeglądam strony www, żeby znaleźć potrzebne informacje. Kiedyś zastanawiałam się czy projektowanie stron jest trudne i w zasadzie moje przyszłe studia informatyczne chcę z tym związać. Mnóstwo ludzi przegląda strony internetowe i wiem, że projektowanie stron wymaga ogromnej kreatywności a ja taką właśnie mam. Wiem, że sobie poradzę bez problemu. Ostatnio przeglądałam w internecie ciekawe strony www i uzyskałam bardzo dużo ciekawych informacji. Wiem, że strony internetowe Częstochowa są przyszłością, ponieważ teraz każdy ma internet. Jest on ogólnie dostępny. Można nawet w telefonie komórkowym przeglądać strony internetowe w każdym dowolnym miejscu! Ba, nawet są miejsca oferujące darmowe WiFi, więc można przeglądać strony www w każdym dowolnym miejscu. Ja z internetem nie rozłączam się ani na krok. Nawet jak jadę do szkoły autobusem to przeglądam strony www w telefonie komórkowych. Oczywiście na lekcjach tego nie robię.

Ale jak jest przerwa to często odwiedzam swoje ulubione strony internetowe i często zajmuje mi to całą przerwę. Przy okazji zjem kanapkę czy wypiję jakiś sok. Papiery na studia będę składała dopiero w przyszłym roku ale już mam wybraną uczelnię w Częstochowie, do której chcę uczęszczać. Na pewno mi się uda wszystko.