wynajem samochodów dostawczych

Przeprowadzka z wypożyczonym samochodem dostawczym

Kilka lat temu podjęłam najważniejszą decyzję w moim życiu. Postanowiliśmy całą rodziną wyprowadzić się z mojego rodzinnego Lublina na prawie drugi koniec Polski. Na miejsce naszego nowego życia wybraliśmy Bydgoszcz.

Wynajem samochodów dostawczych i jeden kurs autem

wynajem samochodów dostawczych Zanim jednak się przeprowadziliśmy musieliśmy znaleźć nowy dom. Nie chcieliśmy kupować mieszkania, dlatego koniecznie musieliśmy znaleźć odpowiedni dom dla nas. Po obejrzeniu chyba kilkunastu domów wybraliśmy ten, który najbardziej nam się spodobał. Mieliśmy szczęście, że dom znajduje się bardzo blisko centrum miasta, a praktycznie za naszym płotem znajduje się przedszkole, do którego chcieliśmy posłać naszego syna. Zanim spakowaliśmy wszystkie nasze rzeczy, które chcieliśmy ze sobą zabrać musieliśmy je bardzo mocno przepatrzeć. Cześć rzeczy postanowiliśmy wyrzucić, bo do niczego by się nam już nie przydały, a część rzeczy rozdaliśmy. Pozostałe musieliśmy wziąć. Na pewno musieliśmy ze sobą zabrać większość mebli. Musieliśmy znaleźć firmę, która posiada wynajem samochodów dostawczych. W naszym Lublinie takich firm jest cała masa. Jednak bardzo wiele z nich nie wyjeżdża poza obręb tego regionu. A nam tak naprawdę zależało na tym żeby była to wypożyczalnia samochodów dostawczych, która ma oddziały w wielu miastach w naszym kraju. Chcieliśmy wypożyczyć samochód w Lublinie, a oddać w miejscu docelowym. I tak naprawdę znaleźliśmy tylko jedną taką firmę. Na szczęście ich cennik nie był zbyt wygórowany. Musieliśmy zapłacić tak naprawdę tylko za jedną dobę, w której mieliśmy samochód i doliczyć koszty za paliwo.

Na całe szczęście wszystkie nasze meble zmieściły się do samochodu i nie musieliśmy robić kilku kursów. Część rzeczy spakowaliśmy do naszego samochodu dostawczego i w ten sposób wszystko zostało zabrane „na raz”.

Więcej na stronie www.fleetcenter.pl