Przetestuj VR na własnej skórze

Wirtualna rzeczywistość zaczyna zdobywac coraz większą popularność. Z dnia na dzień rośnie ilośc osób, które miały z nią styczność, a także liczba jej zastosowań. Przepustką do nowego wymiaru komputerowej rozrywki są okulary do VR (Virtual Reality).  Podstawowe modele możemy kupić już za kilkadziesiąt złotych, natomiast aby cieszyć się wszsytkim tym, co najlepsze do zaoferowania ma wirtualna rzeczywistość, powinniśmy skorzystać z topowych modeli. 

Wypożyczenie topowych googli do VR 

wynajem oculusModele okolarów do wirtualnej rzeczywistości z górnej półki, mogą kosztować nawet kilka tysięcy złotych. Umówmy się, nie jest to kwota którą każdy z nas wydałby lekką ręka, nie mając wcześniej styczności z takim sprzętem. W takim wypadku, wynajem oculus rift, które są flagowym modelem amerykańskiej firmy zdaje się być idealnym rozwiązaniem. Za kwotę kilkadziesiąt razy mniejszą, otrzymujemy kompletny zestaw, pozwalający nam wniknąć w świat virtual reality. Dzięki temu, możemy na własnej skórze doświadczyć wszystkiego co najlepsze ma do zaoferowania ta rewolucyjna technnologia rozrywki. A lista ta, jest naprawdę długa. Począwszy od filmów w 360 stopniach, które umożliwiają nam zobaczyć swiat z perspektywy innego człowieka (np. spadochroniarza, surfera, humalaisty czy kierowcy rajdowego), na specjalnie przygotowanych pod google VR grach kończąc. Dzięki tej technologii, wkraczamy w zupełnie inny wymiar rozrywki, dotychczas niedostępny i mało popularny. 

Wirtualna rzeczywistość jest w stanie dostarczyć nam niezliczoną ilość godzin rozrywki. Rozwój technologiczny sprawia, że, jeszcze kilka lat temu droga i niedostępna technolgia, dziś wkracza do mainstreamu. Pomimo, iż koszt urządzeń obsługujących tą technologię znacząco spadł na przestrzeni ostatnich lat, topowe urządzenia nadal nienależą do najtańszych. Z tego powodu, wynajem topowego modelu wydaje się być idealnym rozwiązaniem dla osób, rozważających zakup.