Przygotowuję nagrodę dla trzech najlepszych djów

Pracuję w radio. Sama przygotowuję audycje na rożne tematy. Moi słuchacze dzielnie mi w tym pomagają. W ten weekend postanowiłam skupić się na djach, którzy towarzyszą nam na różnego rodzaju imprezach począwszy od rocznic, urodzin, imienin czy wesel. 

Czekam na informacje o najlepszych djach

popularny dj na wesele w RybnikuPopularny dj na wesele w Rybniku jest bardzo często poszukiwany przez różnych klientów na forach. Sporo poświęciłam czasu, żeby poprzeglądać różne portale i wiem, że dobry dj jest na wagę złota. Wiele osób poleca djów, z którymi miało kontakt. Uważam, że takie sprawdzone wiadomości są bardzo pomocne dla wielu osób, którzy nie mają żadnych znajomości w takiej branży. Poprosiłam moich słuchaczy, żeby dzwonili do mnie i opowiadali mi o swoim najlepszym dj, z którym mieli możliwości się bawić na różnych rodzinnych czy firmowych uroczystościach. Postanowiłam zagrodzić trzy najpopularniejsze osoby z naszego miasta, którzy zgarną najwięcej pochwał. Moja prośba spotkała się z wielkim zainteresowaniem ze strony moich słuchaczy. Miałam sporo telefonów. Niektórzy dje byli bardzo polecani, inni trochę mniej ale w przeciągu godziny miałam już zwycięzców. Nagrody, które dostałam od naszych sponsorów na pewno spodoba się djom. Są to bardzo nowoczesne słuchawki, które są polecane przez specjalistów z tej branży. Będą one pomocne w trakcie wykonywania obowiązków służbowych. Dobry dj to gwarancja udanej imprezy i mam nadzieję, ze moja audycja pomogła osobom, które wahały się jakiego dja zatrudnić na swojej imprezie. 

Nagrodzone przeze mnie osoby dowiedziały się na antenie, ze zostali docenienie przez swoich klientów. Nagrody zostaną do nich wysłane pocztą. Trzy najlepsze i najpopularniejsze osoby, zrobiły furorę w naszym mieście i można je śmiało polecać na różne imprezy.