busy

Przyjaźń zagraniczna i busy do Holandii

Poznałam przyjaciółkę w sieci. Chciałam się z nią w końcu spotkać, a jako, że mieszka za granicą, to wyszukałam busy do Holandii, by móc wybrać się w podróż. Nie wiem ile trwa przewóz osób do Holandii, dlatego zapakowałam prowiant i zabrałam ze sobą dobrą muzykę.

Busy do Holandii na podróż

busyObecnie przewozy do Holandii są dość często, więc jest w czym wybierać. Uprzedziłam ją, że przyjadę, i ma szykować się na zabawę. Dojechałam przemęczona, więc najpierw musiałam odespać. Na szczęście był ranek, więc wieczorem byłam już w pełni sił na podbój miasta. Nie znałam języka, ale to nie było dla mnie problemem. Poszłyśmy do klubu. Wzięłam sobie ciuchy do przebrania, bo na dworze było już dość zimno, a nie będę przecież tańczyła w płaszczu. Podziwiałam piękno tamtejszych mężczyzn, ale porozmawiać z nimi nie mogłam. Dlatego tylko tańczyliśmy. Przyjaciółka miała już swojego faceta, więc nie pozwalała sobie na zbyt wiele. Rozumiałam ją. Również nie szalałabym za bardzo, gdybym była zajęta. Chłopakowi by się to na pewno nie spodobało. No ale ja byłam wolna, więc szalałam z chłopakami w dzikich rytmach samby. Kiedyś uczyłam się tego tańca, więc miałam się czym popisać. Prawie dorównywałam tancerzom, których ruchy trochę się spowolniły przez ilość wypitego alkoholu. Później wróciłyśmy do domu. Przegadałyśmy resztę nocy, i tak kolejną noc miałam z głowy jeśli chodzi o spanie.

No ale widziałyśmy się pierwszy raz, więc szkoda było tracić czasu na sen. Poznałyśmy się jeszcze lepiej, bo internetowo nie możemy zobaczyć wszystkiego. Czekam teraz na jej odwiedziny u mnie. Polecam, jeśli chodzi o podróże stronę voyager-przewozy.pl.