ramki do tablic rejestracyjnych

Ramki do tablic rejestracyjnych na magazynie

Nasza firma współpracuje w wieloma różnymi producentami, dzięki czemu mamy bardzo bogatą ofertę na różne produkty. Jakiś czas temu do naszej firmy handlowej został wprowadzony nowy produkt i musieliśmy przygotować nasz magazyn.

Ramki do tablic rejestracyjnych i przygotowane magazynu

ramki do tablic rejestracyjnychMusieliśmy przeprowadzić reorganizacje, by w magazynie było miejsce na wszystkie produkty. W ofercie pojawiły się takie produkty jak tabliczka z numerem domu, która miała zajmować cztery regały. Pojawiła się także ramka do tablicy rejestracyjnej, która miała być umieszczona w innej części magazynu. Wysłałem tam Marcina z Karolem, żeby przygotowali miejsce na sprawdzone ramki do tablic rejestracyjnych. Została mi jeszcze do rozplanowania ramka tablicy rejestracyjnej motocykla, którą zdecydowałem się ulokować tuż obok miejsca, gdzie będzie ramka tablicy rejestracyjnej. Dzięki temu będzie łatwy dostęp do wszystkich produktów. Kiedy już nasz magazyn został przygotowany na przyjęcie nowych produktów to dałem znać Włodzimierzowi, który odpowiada za wszystkie zamówienia. Powiedziałem mu, że tabliczka z numerem domu tak samo jak ramka do tablicy rejestracyjnej oraz oczywiście ramka tablicy rejestracyjnej motocykla mają już swoje miejsce i może zamawiać produkty u dostawcy. Po kilku minutach zadzwonił do mnie Włodzimierz, żeby mnie poinformować, że dostawa będzie realizowana następnego dnia z samego rana. Magazyn mieliśmy przygotowany i mogły wjechać wszystkie ramki do tablic rejestracyjnych a i na tabliczka z numerem domu jest przez nas wyczekiwana.

Do rozładunku towaru zaangażowałem Tadeusza, Sebastiana i Janusza, ponieważ na pewno bardzo szybko ogarną dostawę, dzięki czemu towary znajdą się na naszych regałach i będzie można je przygotować do sprzedaży. Ja również przygotowałem nasz system i wszystko jest gotowe.