Regeneruję profesjonalnie wszystkie turbosprężarki

To szwagier namówił mnie, żebyśmy wyjechali za granicę do jego znajomego. To była jedna z najlepszych decyzji w naszym życiu, bo nie było nas w kraju rok, ale za to wróciliśmy z ogromnym doświadczeniem i założyliśmy działalność.

Klienci cenią moje profesjonalne regeneracje turbosprężarek

profesjonalna regeneracja turbosprężarekZe szwagrem świetnie się dogaduję i wiedziałem, że współpraca będzie nam się układała. Obecnie w naszej firmie oferowana jest profesjonalna regeneracja turbosprężarek i jesteśmy jednymi z najlepszych w branży. Wiedza oraz doświadczenie, które zdobyliśmy za granicą pomogły nam bardzo dużo. Bez tego zapewne nie mielibyśmy pomysłu na siebie. Ogólnie to ceniona jest taka profesjonalna regeneracja turbosprężarek i klienci najchętniej wybierają właśnie nasz punkt, bo wiedzą, że zostaną obsłużeni bardzo profesjonalnie. Są jeszcze jakieś inne placówki, które się tym zajmuję i w zasadzie się nimi nie interesuję. Dla mnie najważniejsze jest, że nasz punkt odwiedza najwięcej klientów. Ostatnio przyjechał do nas poważny biznesmen ze stolicy i zainteresował się stałą współpracą z naszą firmą. Bardzo mi to odpowiadało, ponieważ stały klient jest równoznaczny ze stałymi wpływami na nasze konto. Szwagier już pomyślał, żeby zatrudnić jakiegoś faceta i go przeszkolić, żeby pracował w terenie. To dobre rozwiązanie, ale moje też jest niezłe. Wpadłem na pomysł, żeby zatrudnić jakąś dziewczynę, która będzie kontaktowała się z klientami celem podjęcia stałej współpracy. Wizyta tego biznesmena pozwoliła mi na takie myślenie.

Nasza firma rozwija się w błyskawicznym tempie. Teraz to dla nas pracuje ponad dziesięć osób i wszystkie są odpowiednio przeszkolone. Mamy wiele stałych kontraktów. Ten wyjazd za granicę na prawdę bardzo się opłacił. Jestem zadowolony.