wodzirej na wesele

Relacja z wesela – wodzirej

Dowiedzieliśmy się, że jedna ze znanych celebrytek będzie brała ślub w Poznaniu i szef od razu mnie tam wysłał, żebym nakręciła relację z tego wydarzenia. Podobno plotka głosi, że ma być tam wodzirej na wesele oraz jakiś najlepszy dj w Poznaniu.

Wodzirej na wesele był towarzyski

wodzirej na weseleUznałam, że jak pojadę na miejsce, to się wszystkiego dowiem i nie ma co wierzyć plotkom. Ostatnio też podobno mówili, że na weselu miał być konferansjer, ale był tylko dj, który naprawdę świetnie poprowadził imprezę. Razem ze mną na tę relację pojechało wielu dziennikarzy, niektórzy to łowcy skandali i pewnie liczyli, że coś się wydarzy. Ja chciałam nakręcić świetny materiał i na tym mi przede wszystkim zależało. Kiedy pojechałam na miejsce, to weszłam najpierw do sali. Chciałam się rozejrzeć zanim pojawią się tam goście. Widziałam, że stanowisko przygotowuje sobie dj, którego dobrze znam. Jest to dj na studniówki, który w Poznaniu jest bardzo ceniony, bo twierdzą, że to najlepszy dj, który ma niesamowity talent. Tuż obok niego stał towarzyski wodzirej na wesele z Poznania i już wiedziałam, że plotki się potwierdziły. Wiedziałam, że ten dj na pewno świetnie zagra na tym weselu a młodzi dokonali dobrego wyboru. Zaraz potem udałam się do kościoła, żeby zrobić kilka zdjęć z zaślubin. Czytelnicy uwielbiają takie zdjęcia. Młoda miała piękną suknię, którą uszył dla niej na zamówienie znany Poznański projektant. Pewnie sporo kosztowała, ale te materiały zdobędę później. Po ceremonii goście udali się na sale, gdzie już czekaj dj i przywitał ich wodzirej na wesele, który przyznam jest świetny.

Wprowadził bardzo luźną atmosferę i goście nawet nie zwracali uwagi na dziennikarzy. Przyznam, że ta impreza była bardzo udana i na napiszę same pozytywne informacje w mojej relacji. Czytelnicy będą na pewno zachwyceni.