Remonty w dobrej cenie

 

Jakiś czas temu kupiłam sobie nowe mieszkanie. Było to moje marzenie już od dawna. Bo mieszkanie, w którym byłam do tej pory było bardzo małe i już szczerze mówić ciężko było mi żeby pomieścić wszystkie swoje rzeczy.

Bardzo dobrze wykonany remont całego mieszkania

remonty kompleksowe kielceNa nowe lokum wzięłam kredyt. Wiedziałam, że za jakiś czas sprzedam swoje stare lokum i w ten sposób spłacę chociaż w części zaciągnięty dług. Jednak wiedziałam, że bez wielkiego remontu nie sprzedam tamtego mieszkania za dobre pieniądze o nie jest one w dobrym stanie. Musiałam znaleźć ekipę, która zrobi to w miarę szybko i do tego za niezbyt duże pieniądze. Koleżanka z pracy dała mi namiar na jedną ekipę. Zadzwoniłam tam i okazało się, że w najbliższym czasie mogliby się zająć tym remontem. Takie remonty kompleksowe kielce najczęściej kosztują naprawdę dużo. A mi jednak udało się znaleźć ludzi, którzy zrobią wszystko za dobrą stawkę. Panowie gdy przyjechali zobaczyć mieszkanie powiedzieli mi co mam kupić. ja chciałam żeby w każdym pomieszczeniu były gładzie a na podłogach panele. Chciałam także wymienić parapety na nowe. Uważałam, że takie zmiany sprawią, że lokal będzie wyglądał znacznie lepiej. Gdy wszystko kupiłam ekipa zaczęła pracować. Ta firma remontowa, którą wynajęłam miała naprawdę bardzo dobrej jakości sprzęt i pewnie też dlatego praca postępowała sprawnie i szybko. Co jakiś czas przychodziłam tam żeby zobaczyć jak to wszystko postępuję. I byłam pod wrażeniem tego jak zaczyna wyglądać moje stare mieszkanie.

Byłam bardzo zadowolona z tej pracy. Oczywiście wszystko trochę rwało bo jednak było tam co robić. Jednak na koniec byłam szczęśliwa, że to tak wyszło. A finalnie udało mi się sprzedać mieszkanie za spore pieniądze. Czyli remont bardzo się opłacał.