Rozkładane pola golfowe na imprezy integracyjne

Uczestnicy imprez integracyjnych, różnego rodzaju spotkań, nawet konferencji muszą się nieco zrelaksować. Dlatego istnieją firmy, które mają do zaoferowania wynajem specjalnych rozwiązań – gier. Wśród nich znajduje się m.in. mini golf. Golf jest grą, która kojarzy się ze sportem dla ludzi bogatych.

Główne zasady gry w mini golfa – gra na imprezy i pikniki

minigolf na imprezy z KrakowaWymaga koncentracji, profesjonalizmu. Mini golf to bardzo dobre rozwiązanie na imprezy dla biznesmenów i nie tylko. Mobilne pole do golfa umożliwia grę praktycznie wszędzie. W mini golfa można grać w biurze, w hotelu, ale też na świeżym powietrzu. Mini golf na świeżym powietrzu pojawia się jako dodatek do imprez integracyjnych i pikników. Na pewno jest to atrakcja dla każdego – i wcale nie taka droga. Bez względu na płeć czy wiek – każdy może zagrać w mini golfa i sprawdzić swoje umiejętności. Dlatego minigolf na imprezy z Krakowa jest obecnie bardzo popularny. Mini golf wbrew pozorom ma bardzo proste zasady. Piłeczką golfową należy trafić do dołka, wykonując przy tym jak najmniejszą liczbę uderzeń. Oczywiście wbijając piłkę w konkretne stanowisko gracz może skorzystać tylko w określonej liczby trafień. Jeśli gracz minigolfa przekroczy dozwoloną liczbę uderzeń w piłeczkę (nie trafiając do dołka), otrzymuje punkty karne.

Zwycięzcą gry jest zawodnik, który przejdzie wszystkie dołki (trafi piłeczką golfową do wszystkich dołków), wykonując przy tym najmniejszą liczbę uderzeń kijkiem w piłeczkę. Trzeba też pamiętać o tym, że w trakcie gry nie można przeszkadzać innym zawodnikom. To właśnie dlatego na zawodach golfowych panuje taka cisza – pozwala to zawodnikowi na pełne skupienie, obliczenie dystansu, siły uderzenia w piłeczkę golfową. Zawodnik musi się skupić, by wykonać jak najmniej uderzeń, bo tylko to gwarantuje zwycięstwo w grze.