regały sklepowe

Sklep w Niemczech

W ubiegłym miesiącu postanowiłem odwiedzić mojego dalekiego kuzyna, który już od wielu, wielu lat mieszka w Niemczech. Postanowiłem, że go odwiedzę, gdyż zapraszał mnie on już wiele razy do siebie, a z racji tego, że nie był w Polsce już wiele miesięcy, to się za nim szczerze mówiąc stęskniłem.

Co się znajdowało w sklepie?

regały sklepowePoza tym nigdy dotychczas nie zebrałem się na to, żeby pojechać do tych Niemiec i go odwiedzić. Temu mojemu kuzynowi za naszą zachodnią granicą podobno bardzo dobrze się wiedzie, tak więc postanowiłem zobaczyć na własne oczy, jak mu się tam żyje. Po przyjeździe okazało się, że ten mój kuzyn prowadzi w mieście, w którym mieszka swój własny sklep wielobranżowy. Muszę przyznać szczerze, że sklep ten zrobił na mnie ogromne wrażenie. Przy sklepie funkcjonował magazyn, w którym składane były przeróżne rzeczy. Ogólnie cały magazyn wyglądał rewelacyjnie, widać że wszystko urządzone było doskonale, nawet regały magazynowe były najwyższej jakości. W sumie równie regały sklepowe znajdujące się w sklepie zrobiły na mnie duże wrażenie, w Polsce nigdy takich nie widziałem. Przy wejściu do tego sklepu znajdowały się dwa stojaki na ulotki, każdy mógł wziąć taką ulotkę, w której były określone produkty jakie znajdują się w sklepie. Około dwa metry dalej stały również dwa stojaki reklamowe, na których znajdowały się gazetki promocyjne, zarówno w języku Niemieckim, jak i Polskim, ponieważ wielu Polaków tutaj właśnie do tego sklepu przychodzi.

Na dodatek przy drzwiach wejściowych, jak i wyjściowych stały dwa standy, na których był wizerunek mojego kuzyna i jego rodziny i jakieś hasła, ale niestety były one w języku niemieckim, także ich nie zrozumiałem. Ogólnie rzecz biorąc cały ten sklep i jego asortyment zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Bardzo się cieszę, że mojemu kuzynowi się udało i odniósł taki sukces.

Czytaj więcej na: www.wist-online.com