części samochód

Sklep z częściami do samochodu

Już od ponad dziesięciu lat prowadzę swój własny sklep z częściami do samochodów. Na początku był to jedynie mały sklep z częściami dacia. Jednakże, jak wiadomo gdy mieliśmy tylko w asortymencie części dacia, to nam nie szło zbyt dobrze, obroty sklepu były małe, żeby nie powiedzieć, nawet bardzo małe. Z czasem po prostu dlatego też zdecydowaliśmy, że powiększyliśmy swój asortyment.

Jaki mamy asortyment

części samochódTeraz mamy części do przeróżnych samochodów. Stopniowo sprowadzaliśmy części do różnych samochodów. Na początku pamiętam, ze sprowadziliśmy części renault. Był niemały problem z ich sprowadzeniem, ponieważ oryginalne części musieliśmy sprowadzić aż z Francji. Ogólnie ciężko też było sprowadzić części citroen, które sprowadzaliśmy również z Francji, więc generalnie rzecz biorąc było dość ciężko. Teraz można powiedzieć, że interes się kręci i to nawet bardzo dobrze, mamy bardzo wielu klientów, ludzie kupują przeróżne części do swoich samochodów. Chyba najlepiej sprzedają się części peugeot. Jednakże mamy ich dostatek, także nie ma obawy, że braknie. W razie gdyby wystąpiła sytuacja, że braknie to oczywiście części sprowadzimy. W planach mam rozszerzenie mojego sklepu jeszcze bardziej. Myślę, że dobrą decyzją byłoby to, żeby otworzyć obok sklepu własny warsztat samochodowy. Wtedy można by nie tylko kupować od nas części, ale od razu byliby na miejscu fachowcy, które te zakupione części by w samochodach klientów montowali. Już kilka osób mi właśnie takie rozwiązanie doradzało i myślę, że to na prawdę bardzo dobra opcja.

Póki co na razie myślę na ten temat, ale myślę że jeszcze w tym roku zacznę coś działać w tym temacie. Mam nadzieję, że to wszystko wypali i dostanę pozwolenia na warsztat, bo takiego warsztatu niestety bez pozwoleń otworzyć się nie da.

Czytaj więcej na: http://salko.pl