Sklep z dywanikami samochodowymi

Wiedziałam, że praca fizyczna nie jest dla mnie, i przez to jakiś czas po szkole nie miałam pracy. Zgłaszałam swoje kandydatury do biur i różnych sklepów z ubraniami, aż w końcu się odezwali.

Dywaniki beżowe są miękkie

dywaniki samochodowe beżoweSprzedaję różne dywaniki samochodowe i różne dodatki do auta w takim małym sklepiku. Praca w sam raz dla mnie, bo nie muszę się ani nanosić, ani nić. Jedyne co, to doradzam klientom, i dbam o porządek w sklepie. Wiadomo, że dywaniki samochodowe jak sobie tak leżą, to lubią zbierać kurz. Często przychodzą mężczyźni, bo to dla nich głównie wygląd ich auta jest ważny, ale zdarzają się i kobiety. Najczęściej kupują wtedy coś dla partnerów, lub ojców. Ale są i takie które kupują dla siebie. Ostatnio jedna pani chciała stylowo wyglądające dywaniki samochodowe beżowe, ale nie takie gumowe zwykłe, tylko miękkie. Odparłam jej, że nie mamy takich obecnie, ale jeśli chce, to możemy zrobić na specjalne zamówienie, skoro tak bardzo jej zależy. Ucieszyła się i zamówiła cały komplet. Mówiła, że jej skoda fabia ostatnio już tak podupada na wyglądzie i chciała ją jakoś odmienić, żeby nabrała kolorów i takiej radości. Od razu widać, że kobiece auto, bo mężczyźni zazwyczaj preferują normalne wzory, w tradycyjnych kolorach, bez żadnych szaleństw. Mają tylko zwykłe gumowe dywaniki czasem jakieś światełka na ozdobę sobie kupują, bo i takie widziałam. Takie ledowe lampki przy miejscach na nogi na przykład. Według mnie to też bardzo ciekawie wygląda. Jakbym miała samochód, to też wzięłabym sobie i takie beżowe dywaniki, jak zamówiliśmy dla tej pani (bo podziwiałam je, jak już przybyły do sklepu) i takie ozdobne lampki, żebym widziała jak mi coś w razie spadnie na podłogę.

Jestem zadowolona z tej pracy, i dobrze, że czekałam aż znajdzie się coś fajnego, bo tak to bym pewnie na jakiejś produkcji wylądowała.