spa

Spa na Mazurach na pewno mi się przyda!

Od zeszłego roku prowadzę jednoosobową firmę. Zajmuje się wypożyczaniem sprzętu audiowizualnego. Moimi klientami są szkoły, przedsiębiorstwa i wszelkiego rodzaju instytucje. Przekonuje ludzi, że nie warto inwestować we własny sprzęt ale lepiej wypożyczyć.

Spa na mazurach w prezencie od firmy

spa

Dzięki temu oszczędzasz spore pieniądze i nie musisz się martwić o serwisowanie i tym podobne. Moimi ulubionymi klientami są hotele na Mazurach. Zwłaszcza jeden hotel regularnie i bardzo często wypożycza mój sprzęt. Ja to bardzo lubię ponieważ zawsze kiedy przyjeżdżam ze swoim sprzętem czeka dla mnie pokój hotelowy, karnet do spa na Mazurach i kilka innych atrakcji. Niestety rzadko kiedy mam czas zostać tam na dłużej, zazwyczaj dowożę sprzęt i zaraz gonię dalej, do kolejnego klienta. Niemniej jednak zdarza mi się tam wypoczywać. Konferencje na Mazurach są bardzo popularne bez względu na porę roku. Wcześniej nastawiałem się, że akurat Mazury będą moimi sezonowymi klientami i w ciągu roku bardziej nastawiałem się na uczelnie i szkoły. Okazało się jednak, że przedsiębiorstwa chętnie organizują tu konferencje przez cały rok. Moim ulubionym miejscem jest Mrągowo. Tam poznałem swoją narzeczoną i zawsze lubię tam wracać. Czasami, kiedy mamy czas jeździmy tam razem z narzeczoną chociaż ona nie jest aż tak wielką fanką tych wczasów.

Ciężko jest mi oddzielić pracę od „rodziny” i zazwyczaj w trakcie prywatnego wyjazdu załatwiam też służbowe sprawy. Generalnie bardzo jestem zadowolony ze swojego pomysłu na firmę. Nie zarabiam kolosalnych pieniędzy ale z drugiej strony nie mogę też narzekać.