deska tarasowa modrzew

Spalony taras i tania deska tarasowa z modrzewia

Dwa miesiące temu miało miejsce nieprzyjemne dla mnie oraz dla mojej kochanej rodziny zdarzenie. Spalił się nam taras, po prostu paliliśmy grilla, który się przewrócił i z racji tego, że mieliśmy taras drewniany, to on się spalił.

Deska tarasowa z modrzewia i odbudowa tarasu

deska tarasowa modrzewSzkoda nam bardzo było, ponieważ nie jesteśmy, że tak to nazwę zamożną rodziną, a taras trzeba było odbudować, co też nie kosztuje mało. Okazało się, że spalił się taras, że tak to nazwę doszczętnie i trzeba było zrobić jego odbudowę gruntownie, spaliły sie nawet położone na pod tarasem deski elewacyjne. Nawet znajdujące się pod tarasem deski kompozytowe uległy zniszczeniu, także trzeba również je wymienić. Wraz z moim bratem, który na szczęście zadeklarował swoją pomoc w odbudowie tarasu, zaczęliśmy ten nieszczęsny, spalony taras odbudowywać. Na początku trzeba było zrobić elewacje drewniane, Mieliśmy trochę problemu z tym, żeby je zrobić, ponieważ trzeba to przyznać, jest to ciężkie do zrobienia. Jednakże na szczęście udało nam się to zrobić. Na elewacje dla zabezpieczenia została przez nas położona tania deska tarasowa z modrzewia . Na ową deskę położyliśmy deski kompozytowe, żeby to wszystko było zabezpieczone bardzo, ale to bardzo dobrze. Po kilku dniach na szczęście udało nam się ten taras odbudować. Dzięki temu, że użyliśmy nowoczesnych, bardzo trwałych, doskonałej jakości materiałów, to teraz taras prezentuje się lepiej niż poprzedni i ewidentnie jest trwalszy. Na dodatek użyliśmy wszystkich materiałów, które są ognioodporne. Jak to się mówi ” przezorny zawsze ubezpieczony „. Niby teraz taras jest ognioodporny, jednakże jak robimy grilla, to trzymamy go daleko od tarasu, żeby czasem nic podobnego, jak wcześniej nie miało miejsca.

Szkoda, że musieliśmy zapłacić tyle pieniędzy, które można przecież było wydać w inny sposób. Jednakże takie jest już życie i nic się na to nie poradzi.