spawanie konstrukcji stalowych

Spawanie konstrukcji stalowych w moim domu

Dobranie odpowiednich sprzętów i wyposażenia do mojego domu było dla mnie bardzo ważne. W końcu własne cztery kąty to coś, o czym każdy marzy. Chciałam mieć wnętrze nowoczesne, podobał mi się szczególnie styl industrialny, loftowy.

Spawanie nowych balustrad ze stali

spawanie konstrukcji stalowychMimo iż mój dom nie by budynkiem poprzemysłowym to nie oznacza przecież że nie mogę go wystylizować na taki. Kupiłam panele dekoracyjne na ścianę, dzięki czemu wyglądała ona jakby była zrobiona z prawdziwej czerwonej cegły. Bardzo mi się to podobało, stanowiło to piękną dekorację salonu. Do tego też znalazłam Krakowie świetny sklep z meblami industrialnymi, więc mogłam się tam odkupić. Do tego jeszcze kilka dekoracji i gotowe. Myślałam jednak co zrobić z piętrem mojego domu. Potrzebne były mi schody, jednak nie wiedziałam jakie wybrać. Do tego też miałam balkon i potrzebne były mi balustrady. Szukałam czegoś co jednocześnie byłoby surowe, nowoczesne i praktyczne. Tak natknęłam się na balustrady i schody nierdzewne. Są jak widać wykonane z metalu, co bardzo pasuje do mojego wnętrza. Do tego też nie muszę się martwić o sprzątanie, bo nie widać na nich kurzu, a wystarczy je zamieść miotłą i gotowe. Od razu zaczęłam szukać gdzie mogę dostać takie balustrady i schody nierdzewne idealne do mojego domu. W końcu znalazłam firmę, która nie tylko wykonuje takie konstrukcje stalowe, ale również je montuje u klienta. Ucieszyłam się, bo wiadomo, że maszyny i urządzenia do spawania to nie jest coś, co każdy z nas ma w domu. Przyjechał do mnie monter i powiedział, żebym się trzymała z daleka, bo dokładne spawanie konstrukcji stalowych Małopolska może być niebezpieczne.

Tak też zrobiłam. Spawanie poszło mu bardzo sprawnie i praktycznie zaraz mogłam cieszy się moimi balustradami i schodami ze stali nierdzewnej. Teraz mój dom wygląda tak jak sobie wymarzyłam.