Specjalne smycze pomogły w firmie

Od kilku lat prowadzę dosyć dużą firmę, którą przejęłam od rodziców. Zajmujemy się nadrukami na ubraniach, które wykonujemy na zlecenie. Po przejęciu firmy postanowiłam ją unowocześni. Sukcesywnie remontuje wszystkie wnętrza, wprowadzając przy okazji wygodne rozwiązania, dzięki którym pracownicy są bardziej zadowoleni, a to przekłada się na ich produktywność. 

Wygodne smycze na identyfikatory

smycze do identyfikatorówProwadzenie firmy, która zatrudnia blisko stu pracowników, było dla mnie dość dużym wyzwaniem. Przedsiębiorstwo, zajmujące się nadrukami, przejęłam kilka lat temu od moich rodziców, którzy postanowili przejść na emeryturę. Początkowo nieco obawiałam się, czy dam sobie radę, ale w miarę upływu czasu zaczęłam zdobywać coraz więcej pewności i za tym poszły zmiany. Wyremontowałam wnętrza zakładu i wprowadziłam nowoczesne rozwiązania. Jednym z nich jest to, że pracownicy mają plastikowe identyfikatory, które poprzez odbicie przy wejściu i wyjściu obliczają ich czas pracy. Jest to doskonała alternatywa do kartek, które tylko robiły bałagan i zamieszanie. Musiałam też zamówić smycze do identyfikatorów, bo część pracowników gubiła co chwilę swoje plakietki. Smycze można zawiesić sobie na szyję i niczym się nie przejmować. Zależało mi na tym, żeby smycze wykonane były z wysokiej jakości miłego  materiału, który nie podrażniałby szyi przy dłuższym noszeniu. Poza tym każda smycz ma nadrukowane logo naszej firmy, dzięki czemu mogłam zrobić małą reklamę. 

Od kiedy przejęłam od rodziców firmę, wprowadziłam do niej wiele zmian i ulepszeń. Teraz, na przykład, pracownicy mają swoje elektroniczne identyfikatory. Żeby nie gubili ich co chwilę, zamówiłam im specjalne smycze do identyfikatorów z dobrej jakości materiału, na których dodatkowo widnieje logo firmy.