Spektakularny film ślubny – filmowanie dronem!

Coraz więcej par młodych docenia dobrze przygotowany film ślubny. Jest to pamiątka na całe życie, dostarczająca wiele wzruszeń, więc warto żeby była dobrze zrobiona.

Filmowanie dronem i unikatowa pamiątka

filmowanie dronemDzisiaj młodzi chcą, żeby ich film bardziej przypominał nowoczesny teledysk, opowieść o ich miłości, był czymś niezwykłym i magicznym, a nie był tylko rejestracją ciągu zdarzeń na ślubie. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na zatrudnienie profesjonalnej, sprawdzonej ekipy filmowej, która stworzy dla nich przepiękny film ślubny. Dobra ekipa filmowa ma w swojej ofercie takie usługi jak: filmowanie dronem, obraz z kilku kamer, profesjonalny sprzęt filmowy, ślubny teledysk i film 20-minutowy. Szczególnie dron to coraz częstszy sposób na filmowanie ważnych wydarzeń, w Polsce jest to coraz popularniejsze rozwiązanie. Jeszcze do niedawna filmowanie dronem było zarezerwowane dla największych produkcji filmowych, wysokobudżetowych filmów czy filmów promocyjnych miast, np. Katowic czy Śląska. Natomiast dzisiaj filmowanie dronem jest dostępne także dla przeciętnych ludzi. Daje możliwość uwiecznienia pięknych ujęć z lotów ptaka, dzięki czemu materiał filmowy będzie bogatszy i bardziej urozmaicony. Dla pary młodej taki film będzie wspaniałą pamiątką, a dla ekipy filmowej może okazać się ciekawą pozycją w portfolio. Chcąc mieć taki właśnie piękny film ślubny, warto rozejrzeć się za ekipą filmową, która posiada wśród swojego sprzętu operatorskiego dron. Takie rozwiązanie wybierają zwykle pary, które planują ślub w terenie, np. w parku czy nad jeziorem i zależy im na ujęciu z góry, aby widoczna była przyroda i plener.

Takie kadry wyglądają spektakularnie i tworzą wrażenie podniosłości i snucia pewnej opowieści. Dzięki temu powstały film ślubny będzie niepowtarzalny i stanie się pamiątką na długie lata.