Sprężynowe czy piankowe materace 160×200 ?

 

Nie bez powodu wchodząc do pokoju hotelowego pierwsze co robimy to sprawdzamy czy łóżko jest wygodne. Dlaczego tak się dzieje ? Bo podświadomie wiemy, że dobry i spokojny sen to podstawa odpowiedniego wypoczynku. Podczas snu regenerujemy siły więc ważne jest abyśmy mieli zapewniony nieprzerwany odpoczynek.

Dlaczego w hotelach śpimy na materacach piankowych ?

materace piankowe 160x200Właściciele hoteli doskonale wiedzą,że zadowolony klient wróci i jeszcze zachęci swoich znajomych do skorzystania z ich usług. Ale co wpływa na to, że goście są zadowoleni i chętnie powrócą? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ale jest parę punktów, które muszą być spełnione aby klient czuł się dobrze i był skłonny ponownie skorzystać z oferty danego hotelu. Poza ceną i lokalizacją ważny jest standard oferowanych pokojów. Czy posiada Internet, TV, łazienkę, aneks kuchenny. Jednak to wszystko staje się mało istotne jeżeli łóżko jest niewygodne. Często hotele oferują swoim gościom materace piankowe 160×200, które są bardzo komfortowe. Taki rozmiar będzie odpowiedni nawet dla wyjątkowo wysokiej lub otyłej osoby. Są one wykonane z pianki poliuretanowej, która charakteryzuje się skłonnością do szybkiego i wielokrotnego odzyskiwania pierwotnego kształtu. Materac piankowy doskonale dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia idealne podparcie. Po wypoczynku na takim podłożu wstajemy rano wypoczęci i zrelaksowani. Łóżko z wygodnym, piankowym materacem o wymiarze 160×200 może być traktowane jako dwuosobowe.

W dzisiejszych czasach goście są bardzo wymagający i zwracają uwagę na najmniejsze szczegóły, dlatego warto zadbać o wszystkie detale. Duże łóżko, wygodny materac piankowy to gwarancja udanej nocy. Klient, który się wyśpi i wypocznie będzie zadowolony oraz chętnie powróci w miejsce gdzie było mu dobrze.