Sprowadzam do sklepu skuter elektryczny dla klienta

 

Do mojego sklepu zagląda mnóstwo osób w różnym wieku. Kupują rowery elektryczne oraz różne skutery. Dbam o relacje ze wszystkimi klientami i chcę, żeby zawsze wyszli zadowoleni z mojego sklepu. Dla mnie to sprawa priorytetowa.

Klientowi odpowiadał sprowadzony skuter elektryczny

skutery elektryczne śląskJakiś czas temu w moim sklepie pojawił się pewien dostojny mężczyzna. Oglądał urządzenia, ale nie zdecydował się na nic. Przyszedł jeszcze dwa razy w późniejszym czasie i postanowiłem go zapytać co go interesuje, bo przecież wrócił tutaj znowu. Zapytał więc o konkretny model i był ciekaw, czy będę miał w sprzedaży takie skutery elektryczne śląsk, ponieważ tylko taki sprzęt go interesuje. Cena dla niego nie grała żadnej roli, dlatego postanowiłem zadzwonić do producenta i zapytać o te konkretne skutery elektryczne śląsk. Oczywiście były dostępne i zamówiłem jeden taki model specjalnie dla tego klienta. Kiedy nazajutrz pojawił się w moim sklepie to go poinformowałem, że sprowadzam dla niego skuter, o który mnie prosił i przedstawiłem mu cenę. Był bardzo zadowolony i chciał mi od razu zapłacić na co nie mogłem się zgodzić. Jak skuter będzie już w sklepie to wtedy będzie mógł zapłacić i go od razu zabrać. Po trzech dniach nastąpiła dostawa i dojechał skuter na zamówienie. Klienta od razu poinformowałem, ponieważ poprosiłem, żeby zostawił do siebie numer telefonu. Na miejscu pojawił się po niespełna piętnastu minutach. Zależało mu bardzo na tym sprzęcie i od razu zapłacił. Jestem przekonany, że będzie zadowolony z tego zakupu.

Ten klient czasami jeszcze do mnie zagląda. Kupuje różne akcesoria i zamawia odzież. Ostatnio też sprowadzałem dla niego jakiś kask z wersji limitowanej. Co więcej, facet ma kilka skuterów i okazało się, że są jego ogromną pasją.