Stolarz przygotował dla mnie garderobę

Postanowiłam zagospodarować w swoim domu trochę miejsca na garderobę. Zawsze o tym marzyłam ale nasz dom nie jest za duży. Ostatnio moje dzieciaki się wyprowadziły i mogę pomyśleć z mężem o remoncie. Postanowiła skorzystać z okazji i przeznaczyć przytulną przestrzeń na swoją garderobę o której zawsze marzyłam.

Szykuję się na garderobę w domu

garderoby na wymiar warszawaMężowi spodobał się mój pomysł. Powiedział, że jego znajomy jest stolarzem i on z nim porozmawia, żeby przygotował nam projekt garderoby. W garderobie musi być sporo szaf, które będą funkcjonalne i będzie można w nich przechowywać sporo ubrać. Oczywiście spodobał mi się ten pomysł i ciesze się, że mąż tak bardzo zaangażował się w spełnienie moich marzeń. Garderoby na wymiar warszawa nie są często zamawiane przez klientów ze względu na małe mieszkania czy domy. Znajomy męża ma sporo zleceń i mówił, że teraz kiedy klienci są w trakcie budowy domów biorą pod uwagę fakt, żeby przeznaczyć konkretną przestrzeń na garderobę. Ludzie zdają sobie sprawę, że dzięki garderobie w domu panuje większy porządek a w salonie czy w pokojach nie musi być dużych szaf. Garderobę można urządzić według swoich potrzeb a stolarz jest od tego żeby doradzić jak najlepszej, żeby garderoba była jak najbardziej funkcjonalna. Spodobały mi się jego pomysły i muszę przyznać, że nie sądziłam że moja garderoba będzie aż taka duża. Na pewno śmiało pomieszczę się ze wszystkimi swoimi i męża ubraniami. Dzieciaki pewnie się zdziwioną ze zmian, które zaszły w naszym domu.

Jestem zachwycona z pracy stolarza. Garderoba, która przygotował bardzo mi się podoba. Wszystkie szafy są bardzo dobrej jakości. Stolarz po znajomości policzył nam połowę kwoty za wykonanie szafy. Sporo dzięki temu zaoszczędziliśmy a szafa jest przygotowana z najlepszych materiałów.