Strona internetowa agencji reklamowej i tanie gadżety reklamowe dla firm

Od trzech lat jestem informatyczką. Mam swoja firmę. Zajmuję się projektowaniem stron internetowych dla różnych firm. Ostatnio dostałam zaproszenie do miejscowości Warszawa na spotkanie w sprawie nowego zlecenia.

Gadżety reklamowe dla firm i współpraca biznesowa

gadżety reklamowe dla firmAgencja reklamowa, która działa na rynku od trzech lat chciałaby odświeżyć swoja stronę internetową. Dotychczas współpracowali ze swoim informatykiem. Jednak ostatnio złożył wymówienie. Podkupiła go duża agencja reklamowa z miejscowości Warszawa dokładnie nasza konkurencja. Jako profesjonalistka przeprowadziłam dokładne rozeznanie. Podpytałam co ma znajdować się na stronie. Zobaczyłam jak ona wygląda teraz. Właścicielka miała nowe pomysły. Przyznam szczerze, że nie podobała mi się obecna strona. Umówiliśmy się na piątek, że pojawię się z gotowym projektem. Na stronie miały znajdować się informację czym agencja się zajmuje. Jakie przyjmuje zlecenia. Pojawiły się kalendarze na zamówienie, dokładny opis. Wygląd, wymiary, cena. Opisałem tani druk katalogowy ze szczegółowymi informacjami co może on zawierać. Jak ten katalog wygląda i jak można go rozsyłać po klientach. Storna zawierała dużo linków, które odsyłały do galerii, klient od razu mógł zobaczyć zdjęcia i osiągnięcia dotychczasowe agencji. Agencja reklamowa miała się czym pochwalić. Mieli same pozytywne komentarze, za solidną pracę, fachowy zespół i swój profesjonalizm. Ostatnio zajmowali się współpracą z klubem muzycznym Przygotowali druk katalogów reklamowych z nowym jesiennym repertuarem jak również tanie gadżety reklamowe dla firm.

Dostali za to pozytywny komentarz, że są niezawodnym partnerem i firma do nich na pewno jeszcze wróci z kolejnymi zleceniami. Przygotowałem również stronę z propozycjami na gadżety reklamowe dla firm. Agencja podpisała ze mną stałą współpracę. Zostałam ich informatykiem.