architektura wnętrz

Studiowanie architektury wnętrz

Obecnie jestem jednym ze studentów architektury, obecnie studiuję na drugim roku i generalnie naprawdę bardzo lubię ten kierunek studiów. W przyszłości bardzo, ale to bardzo chcę pracować jako architekt wnętrz.

Architektura wnętrz i moje studia

architektura wnętrz Od zawsze bardzo chciałem pracować właśnie w tym zawodzie, ponieważ bardzo fascynuje mnie różnego rodzaju projektowanie wnętrz, dlatego właśnie skłoniłem się ku temu kierunkowi studiów. Aktualnie jestem studentem na jednej z uczelni, która znajduje się w przepięknym Polskim mieście, a miastem tym mianowicie jest Szczecin, który znajduje się w województwie zachodniopomorskim, ale to dla nikogo przecież nie jest niespodzianka. Ze studiowania na uczelni, na której studiuję jestem naprawdę bardzo, ale to bardzo zadowolony. Na tej właśnie uczelni można powiedzieć, że od A do Z uczę się, jak wygląda cała najlepsza architektura wnętrz ze szczecina, jak należy wszystko zrobić tak, żeby było dobrze. Cieszy mnie tutaj bardzo to, że wszyscy nauczyciele, wykładowcy zwracają nam przy projektowaniu uwagę na detale, co przecież w zawodzie architekta jest naprawdę bardzo, ale to bardzo ważne. Również jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony z całej atmosfery jaka na uczelni panuje, bo naprawdę możecie mi wierzyć, że jest świetnie. Na studiach tutaj właśnie poznałem wiele fantastycznych osób, którzy na dodatek mają takie same zainteresowania i pasje jak ja, także tematów do rozmów nam nie brakuje. Z kilkoma osobami można śmiało powiedzieć, że naprawdę się zaprzyjaźniłem, ponieważ spędzamy razem czas nie tylko na uczelni.

Ale również bardzo, ale to bardzo często gdzieś razem wychodzimy na miasto i korzystamy z uroków, jakie bez wątpienia oferuje nam studenckie życie. Cieszę się, że wybrałem akurat ten kierunek studiów, bo czuję że dokonałem dobrego wyboru.