Sukces łódzkiej firmy wynajmującej fotobudki

Nasze  województwo przeżywa ostatnio rozkwit firm w branży usługowo- handlowej.  Pojawiło się ostatnio mnóstwo prężnie rozwijających się firm. Są to małe firmy, jednak bardzo fajnie się rozwijają i są już rozpoznawalne w całym regionie. Jakie są ciekawsze projekty z ostatnich lat?

Firma wynajmująca fotobudki na rynkach zagranicznych

fotobudka na wynajem w ŁodziPośród firm  z maksymalnie rocznym stażem,warto wyróżnić firmę usługową, która zajmuje się uatrakcyjnianiem imprez. Produktem, który dał przedsiębiorstwu największe obroty, jest fotobudka na wynajem w Łodzi, gdzie praktycznie każda galeria jest w nią zaopatrzona. Dodatkowo pojawił się trend na wynajem takich budek do robienia zdjęć na każdą większą czy mniejszą imprezę. Klientom bardzo spodobała się atrakcja i polecili ją znajomym. Pojawiali się coraz to nowsi klienci, aż do takiej ilości, że teraz chcąc zamówić fotobudkę, musimy złożyć rezerwacje aż na trzy miesiące przed oczekiwanym terminem organizacji wydarzenia. Firma wynajmuje budki nie tylko prywatnym osobom czy lokalnym marketom. W ostatnim miesiącu dostali spore zlecenie od jednej z największych niemieckich galerii handlowych. Dla małej firmy może się okazać to przełomowym wydarzeniem. Pojawia się bowiem okazja do zaistnienia na rynku zagranicznym. Jeżeli polskie przedsiębiorstwo się przebije, to będzie to ogromny sukces, który umożliwi rozwój i rozrośnięcie się z budżetem do rozmiarów średniej i z czasem dużej firmy. 

Mimo wysokich wskaźników upadłości nowo zarejestrowanych firma, dobra wiadomość dla polskiej gospodarki jest taka, że coraz więcej ciekawych pomysłów na biznes jest realizowana z dużym sukcesem. Przykład firmy wynajmującej fotobudki jest kroplą w morzu i pokazuje, że Polak jak chce, to potrafi, nawet z małym kapitałem przedrzeć się z sukcesem na rynki zagraniczne.