domki

Sylwester w górach czyli wyjątkowe domki w Zakopanem

Ostatnio rozmawiając z przyjaciółmi stwierdziliśmy, że zbliżający się sylwester musi być wyjątkowy. Dotychczas zawsze spędzaliśmy go u mnie w domu – było fajnie, trochę tańczyliśmy, jedliśmy dobre potrawy przygotowane przez moją mamę, ale wszyscy mieliśmy ochotę coś zmienić.

Wyjątkowe domki w Zakopanem są niezłe

domkiPostanowiliśmy gdzieś razem wyjechać i padło na góry. Właściwie został już tylko miesiąc do sylwestra, więc zaczęliśmy od razu sprawdzać „noclegi Zakopane” w internecie, które będą jeszcze możliwe do zarezerwowania. Oczywiście w grę wchodziło tylko Zakopane, ponieważ jednogłośnie uznaliśmy, że jest naszą ulubioną górską miejscowością i jeśli mamy się dobrze bawić, to tylko tam. Na apartamenty Zakopane nie było nawet co patrzeć – po pierwsze, nie było nas na nie stać, a po drugie – i tak pewnie były już pozajmowane. Jednak to, że Zakopane ma taką szeroką bazę noclegową, bardzo ułatwiło nam poszukiwania. Znaleźliśmy jakieś domki w górach, które nie były zbyt drogie. Obejrzeliśmy ich zdjęcia i stwierdziliśmy, że niezłe są te wyjątkowe domki Zakopane. Prosto i przytulnie urządzone, a z ich okien rozciąga się cudowny widok. Były w nich wszystkie potrzebne sprzęty. Zamówiliśmy dwa domki oraz zajęliśmy się organizacją. Nawet nie zauważyliśmy, jak minął ten miesiąc i już Zakopane witało nas zza szyb pociągu. Wszyscy byliśmy zmęczeni podróżą, ponieważ musieliśmy jechać piętnaście godzin, ale zdecydowanie było warto. Tak pięknego sylwestra jeszcze nie przeżyłam. Bawiliśmy się w śniegu jak małe dzieci, lepiąc bałwany i rzucając się śnieżkami, do tego wypiliśmy sporo szampana, a gdy wróciliśmy do domków, urządziliśmy sobie potańcówkę.

Było świetnie – szczególnie gdy oglądaliśmy w oddali szczyty, które majaczyły na niebie. Nie chciało nam się wracać do domu i do rzeczywistości, ale niestety – wszystko co dobre kiedyś się kończy.