szkło w kuchni

Szkło w kuchni u koleżanki

Moja koleżanka jakiś czas temu kupiła sobie mieszkanie. Jest to mieszkanie w kamienicy w centrum łodzi czyli w dobrej lokalizacji. Mieszkanie nie jest nowe. Ale uważam, że ma naprawdę bardzo duży potencjał.

Szkło w kuchni wygląda bardzo atrakcyjnie

szkło w kuchniKoleżanka zawsze miała głowę pełna pomysłów i potrafiła naprawdę ładnie urządzić wnętrze, w którym mieszkała. Także, że teraz mieszkanie wygląda nie ciekawie nie świadczy o tym, że będzie tak wyglądało za jakiś czas. Koleżanka powiedziała mi, że ze względu na to że kupiła mieszkanie taniej niż zakładała to na remont jest w stanie przeznaczyć dużo pieniędzy. Najbardziej zależy jej na tym żeby kuchnia była wyjątkowa. Pomieszczenia w tym mieszkaniu są naprawdę bardzo wysokie także kuchnia może wyglądać mniej standardowo niż przeciętna. Koleżanka powiedziała mi, że chce mieć nowoczesne szkło w kuchni bo coś takiego bardzo jej się podoba. Takie szkło w kuchni robi jedna agencja reklamowa, to znaczy tam można sobie coś takiego zamówić. Koleżanka chce koniecznie żeby na tym specjalnym szkle znajdowały się różne zdjęcia z jej przeszłości. Na pewno jest to bardzo dobry pomysł i już jestem ciekawa efektu. Ta agencja, w której koleżanka zamówiła szkło robi oklejanie samochodów, ja nawet nie przypuszczałam że tam można zrobić także inne rzeczy. A to oklejanie samochodów to teraz bardzo modna forma reklamy. Taka reklama jest na pewno tańsza i bardziej widoczna niż wiele innych. Koleżanka na to swoje zamówione szkło nie czekała wcale długo. I ku mojemu zdziwieniu nie zapłaciła też dużo chociaż trzeba przyznać że jest to dość oryginalny pomysł.

Podobno w tej agencji coraz więcej osób zamawia takie właśnie szkła do kuchni. Czyli niedługo może coraz więcej osób będzie miało coś takiego u siebie. Ja niedługo idę do koleżanki zobaczyć jak wygląda teraz jej kuchnia.