coaching indywidualny

Szkolenia męża w pracy – coaching indywidualny

Mój mąż pracował kiedyś w firmie, która zajmowała się sprzedażą urządzeń ogrodniczych. Mąż co jakiś czas jeździł na różnego rodzaju szkolenia. Pewnego razu miał szkolenie w siedzibie firmy, na którym to miał nauczyć się jak profesjonalnie prezentować sprzęt potencjalnym klientom.

Coaching indywidualny dla kierowników

coaching indywidualnyMiały to być szkolenia sprzedażowe tak naprawdę. Razem z nim na szkolenie pojechał także jego kierownik bo miały być tego samego dnia przeprowadzone szkolenia menadżerskie co było jednak źle pomyślane. W pracy bowiem wtedy zostało za mało osób do tego by wszystko mogło dobrze funkcjonować. Punkt, w którym pracował mąż był naprawdę bardzo oblegany i absencja nawet jednej osoby była zauważalna. Jednak taką właśnie decyzję musiał podjąć prezes. Może dzięki temu szkolenia były po prostu dla niego tańsze. Podczas szkolenia został przeprowadzony coaching zespołowy dla sprzedawców. A także został przeprowadzony tani coaching indywidualny dla kierowników zespołów. Mąż był bardzo zadowolony z hotelu, w którym zostało przeprowadzone szkolenie. Podobno jedzenie w hotelowej restauracji także było bardzo dobre. Jednak o szkolenie jako takim mówił bardzo mało. Szkolenie było podobno bardzo ciężkie do zrozumienia. Szkoleniowiec po prostu w dość niezrozumiały dla wszystkich sposób przeprowadzał szkolenie.Nikt do końca nie rozumiał jak zrobić zadania, które wymyślał. Także szkolenie to nie przyniosło oczekiwanego rezultatu. Jednak za jakiś czas mąż pojechał na podobne szkolenie, z którego był naprawdę bardzo zadowolony.

Wręcz nie mógł doczekać się tego kiedy pójdzie do pracy i wypróbuje różne techniki sprzedażowe na swoich klientach. Był bardzo ciekawy czy rzeczywiście będą takie efekty tych sposobów jak opowiadał szkoleniowiec. Tym razem szkolenie było bardzo ciekawe.