regały wysokiego składowania

Szkolenia pracownicze – regały wysokiego składowania

W każdej firmie czy przedsiębiorstwie są przeprowadzane różnego rodzaju szkolenia, związane z różną tematyką. Wszystko zależy od tego czym zajmuje się firma. Mogą to być szkolenia personalne, mające na celu zwiększyć nasza wydajność pracy, poprawić naszą prace w zespole, ułatwiać zorganizowanie sobie czasu pracy.

Omawiano rodzaje regałów i zagrożeń

regały wysokiego składowaniaSzkolenia mogą być tematyczne na temat danego produktu, na przykład mogą dotyczyć: wózków widłowych, maszyny, urządzeń, określonych towarów. Ja pracuje w bardzo dużym hipermarkecie, gdzie połączona jest sprzedaż różnych artykułów jak na przykład występują u nas: artykuły spożywcze, przemysłowe, ogrodnicze, elektroniczne.Tydzień temu nasza szefowa zapowiedziała, że odbędą się szkolenia dotyczące sprzętu sklepowego, głównie regałów. Szkolenie odbyło się w zeszły piątek i to jeszcze po godzinach pracy.Szkolenie było przeprowadzane przez firmę, która produkuje solidne regały wysokiego składowania Poznań to znana firma, która ma dość długie doświadczenie na rynku w branży spożywczej i przeprowadzenia z tą tematyką szkoleń. Na szkolenie przyjechało dwóch przedstawicieli tej firmy. Szkolenie zaczęli od omawiania rodzai regałów, jakie mogą wystąpić w hipermarketach. Jakby regały do sklepu były inne i miały kluczowe znaczenie, przy wynikach sprzedażowych. Szkoleniowcy zwrócili uwagę, że regały sklepowe znacznie się różnią od tych, które my powinniśmy mieć. Gdyż u nas powinny być regały sklepowe metalowe, a ale tylko na magazynie. Regały metalowe nie powinny znajdować się na sali sprzedażowej. Zarówno w magazynie, jak i na sali sprzedażowej, powinny być regały wysokiego składowania. Potem szkoleniowcy przybliżyli nam tematykę związaną z utrzymanie czystości, zarówno regałów w hipermarkecie, jak utrzymywanie czystości powierzchni lad, podłóg i tak dalej.

Zaprezentowali nam listę detergentów, jakie możemy używać do sprzątania. Jakby tego było mało, urządzili jeszcze krótki sprawdzian wiedzy, czyli co nam po tym szkoleniu zostało w głowie, był to test wielokrotnego wyboru, po tym rozdali certyfikaty.