Szukam dobrego angiologa w Krakowie

Zdrowie jest bardzo ważne i dlatego należy o nie dbać, wiem, że brzmi to jak slogan ale sama na swoim przykładzie przekonałam się jakie to ważne, tak więc po pewnych wydarzeniach w moim życiu nie odpuszczam sobie i bardzo dbam o badania kontrolne jak i o wizyty u różnych specjalistów, natomiast zaskoczył mnie ostatnio mój lekarz rodzinny ponieważ wypisał mi skierowanie do angiologa.

Czy w Krakowie jest lekarz z dziedziny angiologi?

 angiolog krakówGdy tylko wyszłam z gabinetu lekarskiego w przychodni zdrowia, do której jestem zapisana, zaczęłam się zastanawiać gdzie znajdę lekarza zajmującego się tą dziedzina medycyny. Angiolog kraków czy to jest miasto, w którym znajdę dobrego specjalistę? Takie pytania, krążyły w mojej głowie. Muszę przyznać że początkowo byłam dość zaskoczona, że dostałam skierowanie do angiologa bo nawet nigdy nie słyszałam o tej dziedzinie medycyny, bardziej spodziewałam się skierowania do chirurga naczyniowego ponieważ wizyta u lekarza spowodowana była żylakami nóg oraz czerwonymi pajączkami, które również pojawiły się na moich nogach. Mój rodzinny lekarz mi trochę opowiedział ale postanowiłam zdobyć więcej informacji i zaczęłam czytać, muszę przyznać, że była to ciekawa lektura dowiedziałam się miedzy innymi że angiolog zajmuje się leczeniem i diagnozowaniem osób u których pojawiają się objawy takie jak właśnie żylaki, mrowienie kończyn, skurcze czy chwilowy brak czucia w kończynach i wiele, wiele innych, jest to jednak młoda dziedzina medycyny i niestety w naszym kraju jest dość spory nie dobór lekarzy angilogów. Na szczęście udało mi się znaleźć angiloga w Krakowie z bardzo dobrymi referencjami i nie zbyt odległym terminem.

Podsumowując nadal czuje małe zaskoczenie, że jest dziedzina medycyny, o której istnieniu nie miałam pojęcia, ale bardzo się cieszę, że mój lekarz rodzinny ma bardzo dużą wiedzę i wysłał mnie do odpowiedniego specjalisty. Po wizycie byłam bardzo zadowolona, ponieważ lekarz na, na którego trafiłam był bardzo, rzeczowy i profesjonalny, dostałam kilka zaleceń i teraz staram się jak najlepiej dbać o to, żeby je w stu procentach realizować bo jak już wspominałam zdrowie jest najważniejsze.