angielski przez skype

Tani angielski dla każdego

Nazywam się Jan i pracuję w firmie handlowej jako pracownik biurowy. Popołudniami mam mnóstwo wolnego czasu, dlatego uznałem, że zrobię sobie jakiś kurs.

Angielski przez skype daje komfort nauki

angielski przez skypeZ językiem obcym do czynienia miałem ostatnio na studiach, gdzie upłynęło już sporo czasu, dlatego uznałem, że nauka angielskiego będzie doskonałym rozwiązaniem. U nas w Bydgoszczy jest mnóstwo takich szkół, więc na pewno szybko coś znajdę. Spodobała mi się szkoła językowa, która znajduje się na moim osiedlu, ponieważ nauka angielskiego odbywa się tam nowoczesnymi metodami, co zdecydowanie mi odpowiada. Organizują tam różne kursy językowe i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Od razu po pracy tam pojechałem, by osobiście zobaczyć jak wygląda szkoła językowa oraz co ma w swojej ofercie. Były tam liczne kursy językowe, ale mnie interesowała nauka angielskiego i głównie na tym się skupiłem. W formularzu zauważyłem, że jest możliwy także tani angielski przez skype, co mnie bardzo zainteresowało. Moja dziewczyna nie ma tyle czasu wolnego co ja i taki angielski przez skype jest dla niej idealnym rozwiązaniem. Wziąłem dla niej ulotkę i poszedłem się zapisać. Powiedziałem, że interesuje mnie nauka angielskiego na miejscu i chciałbym się zapisać. Sekretarka powiedziała, że mają teraz promocję letnią na kursy językowe, dlatego cena za semestr będzie niższa niż ta podana w formularzu. Zapytałem, czy na angielski przez skype również taka promocja obowiązuje, ponieważ chciałbym zapisać swoją dziewczynę. Okazało się, że na wszystko jest obecnie promocja, dlatego od razu zadzwoniłem do dziewczyny, żeby ją o tym poinformować.

Dobrze, że w Bydgoszczy jest taka szkoła językowa, ponieważ oboje z dziewczyną w końcu zabierzemy się za naukę języka i będzie to bardzo przyjemne zajęcie dla nas.