Tani zabieg inseminacji

 

Gdy byliśmy z mężem kilka lat po ślubie stwierdziliśmy, że jest to najwyższy czas na to żeby mieć dziecko. Myśleliśmy, że od momentu podjęcia decyzji wszystko pójdzie bardzo szybko. Jednak okazała się inaczej. Mimo tego, że już od dłuższego czasu się staraliśmy nie mogłam zajść w ciążę.

Zajście w ciąże dzięki inseminacji

inseminacja domaciczna w PoznaniuPoszłam więc do lekarza żeby sprawdzić dlaczego nie mogę zajść w ciąże. Okazało się po przeprowadzonych badaniach, że mogę mieć problem z tym żeby zajść w ciążę. Lekarz powiedział, że inseminacja domaciczna w Poznaniu mogłaby być dla mnie dobrym zabiegiem.Podobno najlepiej jest zrobić to w Poznaniu bo tam nie dość, że koszt takiego zabiegu nie jest wysoki to jeszcze pracują tam najlepsi specjaliści w całym kraju. Jest to zabieg nieinwazyjny i bezbolesny a jednak on ułatwia zajście w ciąże. Stwierdziliśmy z mężem, że spróbujemy. Bo jeśli to ma nam pomóc a jest to coś nieinwazyjnego to dlaczego byśmy mieli nie spróbować. Przed zabiegiem obawiałam się tego czy aby na pewno wszystko się uda. Jednak byłam bardzo pozytywnie nastawiona. W końcu nie tylko my mamy takie problemy i udaje się je jednak pokonać. Zabieg trwał bardzo krótko. W sumie tyle co zwykłe badanie ginekologiczne. I mniej więcej po dwóch tygodniach miałam zrobić sobie test ciążowy. Lekarz powiedział mi, że zabieg został przeprowadzony prawidłowo a tym samym mam szansę na ciąże. Te dwa tygodnie były dla mnie bardzo długie.

Po tym jak upłynęły postanowiłam zrobić po pracy test ciążowy. W sumie to od razu zobaczyłam dwie kreski czyli wynik był pozytywny. Byłam bardzo szczęśliwa.W naszym przypadku zabieg inseminacji domacicznej okazał się metodą skuteczną. Nie wiem czy bez tej metody dziś byśmy byli szczęśliwymi rodzicami. Także cieszę się, że poddałam się temu zabiegowi.