projekty hoteli

Targi i najlepsze projekty hoteli

W tym roku na targi mieszkaniowe wybrałam się razem z przyjaciółką. Co prawda mnie ten temat za bardzo nie dotyczył. Jednak przyjaciółka chciała w niedalekiej przyszłości kupić mieszkanie od deweloper lub wybudować mały domek.

Czy robione są tylko projekty hoteli?

projekty hoteliJa dopiero co kupiłam swoje dwupokojowe mieszkanie i dopiero zaczęłam spłacać swój wieloletni kredyt. Jednak byłam szczęśliwa bo w końcu miałam swoje upragnione mieszkanie. Koleżanka stwierdziła, że najpierw obejrzy projekty domów. W sumie wszystkie projekty to były nowoczesne domy parterowe a jej chodziło o coś innego. Takie nowoczesne domy projekty to nie była zupełnie jej bajka. Ona chciała dom stylizowany na taki stary przedwojenny budynek. Miał wyglądać jak stary dom jednak w środku miał mieć nowoczesne rozwiązania. Często tak były właśnie robione nowoczesne projekty hoteli, ale nie wiedziała czy domy też. Wystawiało się biuro projektów Wrocław także postanowiła dopytać się u źródła. Pan najpierw pokazał jej projekty budynków Wrocław jakie u nich powstały i okazało się, że takie domy powstają. Koleżanka dowiedziała się, że koszt budowy takiego domu nie jest wcale o wiele wyższy od przeciętnego domku. Widziałam, że coraz bardziej podobała jej się opcja budowy domu. Szczególnie, że podczas targów mogła naprawdę się wiele na ten temat dowiedzieć. Cieszyłam się, że namówiłam ją do tego by ze mną poszła. W sumie chciałabym mieć koleżankę, która będzie miała w przyszłości domek, w którym będę mogła podczas ładnej pogody spędzać miło weekendy.

Koleżanka zadzwoniła szybko do narzeczonego i powiedziała, że ma szybko do nich dołączyć. Chciała po prostu by on także zobaczył, że taka budowa domu to tak naprawdę nic strasznego. A patrząc na ratę kredytu nie będzie się drastycznie różniła od takiej gdy wzięli by mieszkanie.