torby papierowe

Targi reklamy i torby papierowe

Raz do roku, w naszym mieście organizowane są targi reklamy. Przyjeżdżają na nie wszystkie większe firmy zajmujące się produkcją oraz sprzedażą materiałów służących do promowania produktów, usług lub firm.

Łódzkie torby papierowe z nadrukami

torby papieroweTym razem to Śląsk będzie gościć wszystkich gości. Event odbędzie się we Wrocławiu, gdzie w największym ośrodku rekreacyjno-sportowym, wystawiać się będą najwięksi i najprężniejsi z branży. Liczę również na to że przyjadą firmy z różnych zakątków Polski. Wiele dobrego słyszałem o Łodzi i przedsiębiorstwach wytwarzających tam reklamy. Na wspomniane targi wybrałem się ze znajomym. Z racji, że odbywały się w piątek, nie było wielkiego pośpiechu jeżeli chodzi o rychły powrót do domu. Jak zwykle na tego typu imprezach, największą popularnością i popytem cieszyły się torby reklamowe rozdawane przez firmy na stoiskach. Można było w nich znaleźć różne materiały, na których zaaplikowana była reklama. Był to albo druk cyfrowy albo sitodrukowy. Zdarzały się również materiały typu flex oraz flock, czyli folie do wgrzewania w tkaniny. Te torby papierowe łódź również były zadrukowywane w różne grafiki, co miało dodatkowo przyciągnąć wzrok zwiedzających. Zwiedzając kilkanaście stoisk, jako zainteresowany, przy każdym musiałem się na chwilę zatrzymać. Przy co którymś z nich byłem zagadywany przez obsługę. Gdy rozmowa się kleiła, potrafiłem stać i gadać dobrych kilka minut, co w rezultacie przełożyło się na kilka godzin pobytu na targach. Do domu wracaliśmy obładowani w torby reklamowe, co bardziej niż mnie ucieszyło kolegę, zbieracza wszystkiego co zbędne.

Mimo, że jako mój plus jeden nie był do końca zainteresowany tematyką reklamy, to gifty, które otrzymał sprawiły że zadeklarował się jako towarzysz na kolejne targi reklamy zorganizowane w naszym kraju.