torby papierowe

Torby papierowe sprzedawane przez chłopaka

Mam na imię Zuzanna i pracuję w jako kierownik działu sprzedaży. Mój chłopak Jacek jest przedstawicielem handlowym i pracuje dla jednego z najlepszych producentów, który robi torby papierowe.

Torby papierowe i brak czasu dla siebie

torby papieroweNasz sklep także zaopatruje się u tego przedstawiciela w torby papierowe z nadrukiem, w które są pakowane zakupy dla naszych klientów, którzy dokonują zamówienia online. Jeżeli chodzi o stacjonarny sklep, to klienci dostają torby foliowe, w które pakują swoje zakupy. Zawsze jak mamy przeprowadzić jakąś akcję promocyjną, to zamawiam przez mojego chłopaka Jacka, torby reklamowe, które otrzymują klienci naszego sklepu. Często tam wkładamy jakieś słodycze. Nasz sklep ma w ofercie torby papierowe na prezent i są to torby papierowe z nadrukiem kwiatów, zabawek, różnych innych rzeczy. Torby papierowe są kolorowe, mamy do wyboru całą gamę kolorów i wzorów. Oczywiście ten towar także jest zamawiany u producenta, który robi torby papierowe i dla którego pracuje mój chłopak Jacek. Z Jackiem mamy mało czasu dla siebie, ponieważ ostatnio bardo dużo pracuje i jest poza domem, ale zawsze jak wraca to przywozi mi jakiś upominek, co mnie bardzo cieszy. Jacek jest ambitnym chłopakiem i ma nadzieje, że jeżeli nadal będzie się utrzymywał na takim poziomie jak teraz to szef zrobi z niego wspólnika. Wie, że szef będzie kogoś szukał a z Jacka jest najbardziej zadowolony i mu jedynemu ufa na tyle, że zawsze zostawia mu wolną rękę. Myślę, że to właśnie Jacek załatwił mu największą liczbę klientów. Mój chłopak dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu na pewno odniesie sukces.

Jestem tego pewna i właśnie tego mu życzę. Za pół godziny kończę pracę, zrobię jakieś zakupy na kolację, ponieważ dziś wraca Jacek i chce mu ugotować lasagne, za którą tak bardzo przepada. Polecam firmę, dla której pracuje – https://bagprint.com.pl.