sklep chemiczny

Transport do sklepu chemicznego

Transportuję produkty pomiędzy hurtowniami i ich magazynami. Przemierzam niezbyt duże odległości, ponieważ jestem kierowcą regionalnym i na trasach, po których jeżdżę bardzo często jest coś do zawiezienia.

Hurtownie chemiczne dostarczają towar do sklepu chemicznego.

sklep chemicznyWłaściwie codziennie jadę po tych samych drogi, mijam te same znaki, oraz tych samych kierowców jadących z domu do pracy i z pracy do domu. Czuję się jak obwodnicowy duch, znam wszystkich rejestracje, marki, czasami też twarze.
W pewien sposób moja praca podobna jest do kierowcy autobusu, ale zamiast nim jeżdżę samochodem dostawczym,
a zamiast mieszkańców okolicznych wsi i miast, wożę produkty, które ktoś zapakuje mi do bagażnika. Bardzo często sam muszę pomagać we wprowadzaniu palet na samochód. Najczęściej przemieszczam się na trasie hurtownia chemiczna (na wsi) w kierunku miasta, gdzie znajduje się tani sklep chemiczny, zamawiający u nich produkty. Nie wiem co dokładnie jest w kartonach, które wypełniają mój samochód dostawczy, ale słyszałem kilka razy, że są to między innymi odczynniki chemiczne. Nie wiem nawet do czego one służą, nie jest to w mojej kwestii, by interesować się przewożonym towarem. Najważniejszy jest czas dostarczenia, oraz to, by produkty dowożone były całe. Hurtownia odczynników chemicznych nie znajduje się wcale tak daleko miasta, w którym jest sklep chemiczny, dlatego odczynniki chemiczne bardzo szybko trafiają do miejsc, w których je zamawiają. Dzięki temu, że oba te miejsca znajdują się w niedalekiej odległości, zamówienia robią bardzo często, a wcale nie takie duże, jak wydawałoby się to potrzebne przy listach zakupów pisanych do hurtowni. Nie wiem nawet czy odczynniki chemiczne są niebezpieczne, i czy podczas jakiegokolwiek wypadku mogą wyrządzić większą szkodę, niż ta która wynikłaby ze stłuczenia.