Trener osobisty a zmiana w życiu

Witajcie! Nadszedł czas na wielkie zmiany! Postanowiłam, że w końcu się za siebie wezmę i zacznę wprowadzać zmiany w swoim życiu. Pierwsze co zrobiłam to zapisałam się na trening indywidualny.

Trener osobisty pomoże utrzymać postanowienie

trener osobistyStwierdziłam, że sama sobie nie poradzę ze zrzuceniem kilku dobrych kilogramów i że przyda mi się trener osobisty w Warszawie. Część osób uważa, że treningi personalne są zbędną zachcianką. Szczerze Wam się przyznam, że też tak uważałam, ale tylko do czasu gdy zrozumiałam cały stan rzeczy. Należy dodać, że treningi indywidualne nie są wcale drogie. W Warszawie na przykład godzina takiego treningu kosztuje mniej więcej sto złotych. Ktoś może pomyśleć,
że jeżeli dobrze sobie to wszystko rozpiszemy i zorganizujemy, to tak naprawdę będziemy mogli później realizować go samodzielnie. Sami przyznajcie, czy ta cena nie jest wręcz śmieszna? Myślę, że w tej materii się bardzo dobrze rozumiemy. Dodajmy, że trener personalny jest w stanie nie tylko nas dobrze zmotywować, ale także wskazać nam nasze błędy, to co robimy dobrze i to co robimy źle. Zauważmy, że to znacznie wpływa nie tylko na nasze efekty odchudzające, ale także wpływa to na naszą sylwetkę, na naszą, całą posturę. Zatem bardzo gorąco zachęcam. Przejdę teraz do dalszego tematu moich zmian. Oprócz transformacji mojej sylwetki, mojego ciała, postanowiłam, że zacznę czytać dużo więcej książek. Konkretyzując, postanowiłam, że będzie to jedna książka tygodniowo. Kolejna rzecz, która była zmianą zupełną to to, że dałam sobie czas w ciągu pół roku przejdę dwa poziomy językowe, dwóch języków. Mianowicie języka hiszpańskiego i języka angielskiego.

Kolejne postanowienie dotyczy moich finansów. Dałam sobie czas i rozpisałam wszystko, że moje zarobki wzrosną o trzydzieści procent w skali roku. Jeżeli chcecie wiedzieć, zmiany idą dobrze.