Trening odchudzający z trenerem personalnym w Warszawie

Trening personalny polega na tym, że ćwiczy się pod okiem trenera osobistego, który mówi, jak poprawnie wykonywać ćwiczenia. Są różne rodzaje treningów personalnych. Wśród nich na pewno warto wyróżnić trening odchudzający. Jest to przede wszystkim trening na płaski brzuch.

Kilka słów o treningu odchudzającym z trenerem personalnym

trener personalny warszawaTego typu trening wymaga szczególnego zaangażowania. Łączy on zarówno ćwiczenia siłowe jak i ćwiczenia kondycyjne. Ćwiczenia kondycyjne w treningu odchudzającym mają zwiększyć metabolizm do granic jego wytrzymałości. Chodzi o to, by organizm zaczął spalać zapasową tkankę tłuszczową, która najczęściej odkłada się na brzuchu. Najlepiej wykonywać trening odchudzający w godzinach południowych. Dlaczego? W trakcie treningu podkręcamy metabolizm. Znajduje się on na najwyższych obrotach. Tak podkręcony metabolizm możemy później wykorzystać w ciągu reszty dnia. Z treningu odchudzającego mogą korzystać nie tylko zaawansowane osoby, ale również początkujące – każdy kto chce zrzucić zbędne kilogramy. Trzeba znaleźć trenera personalnego z Warszawy, który przeprowadzi taki trening profesjonalnie. W treningu odchudzającym wykorzystuje się często dociążenia w postaci hantli i innych urządzeń, ale też można wykorzystać opór, masę własnego ciała. Praca z masą własnego ciała może przynieść takie same rezultaty jak praca z dociążeniem. Trening odchudzający to nie tylko zrzucanie zbędnych kilogramów. To również praca nad własną wytrzymałością, gibkością, sprawnością, szybkością.

W czasie takiego treningu rośnie nasza kondycja, bo ćwiczymy nie tylko siłowo, ale również biegamy, pływamy, gramy w tenisa, a więc ćwiczymy kondycyjnie – spalamy sporo kalorii. Ważna jest też odpowiednia dieta odchudzająca, której przygotowaniem może zająć się również trener personalny z Warszawy.

Źródło http://trenerzywarszawa.pl