Turbosprężarka zawiodła?

 

Wyobrażasz sobie uczucie, kiedy wsiadasz do swojego traktora, zapinasz ciężki sprzęt i jedziesz pracować? A co jeśli z komina czarny dym się wije, a ciągnik w miejscu? W tej sytuacji wina leży po stronie turbosprężarki.

Regeneracja turbosprężarek w gospodarstwie rolnym

Turbosprężarka w maszynach rolniczych odpowiada za turbosprężarki do maszyn rolniczych regeneracjadoprowadzenie większej ilości powietrza do komory spalania, a tym samym możliwości większego przepału paliwa. Dzięki temu z mniejszych silników, czy to benzynowych, czy Diesla możemy uzyskać większa moc. Jeśli Twoja turbina zawiedzie, a ciągnik ustanie w polu, uratuje Cię turbosprężarki do maszyn rolniczych regeneracja. Przenieśmy się teraz z farmy na autostradę, gdzie jedziesz do obranego celu wielką ciężarówką. Czy jednak osiągniesz cel kiedy gwałtownie moc w Twoim narzędziu pracy spadnie? Najczęstsza usterka tego typu pojazdów to uszkodzone turbodoładowanie. Regeneracja turbosprężarki w Twojej ciężarówce niewątpliwie rozwiąże problem, a w dodatku jest to o wiele tańsza opcja niż zakup nowego podzespołu. Po regeneracji turbosprężarki do ciężarówki powróci pełna moc, co zapewni Ci komfort podróży, a także efektywność pracy. Naszą ciężarówka, dojechaliśmy aż na plac budowy, gdzie spotykamy różnego typu maszyny. Są to m.in. koparki czy dźwigi. Większość z tych sprzętów posiada turbodoładowane silniki Diesla. Jest to spowodowane przede wszystkim wytrzymałością jaką się cechują oraz stosunkowo niskim zużyciem paliwa i kulturą pracy.
Po wielu motogodzinach służby na placu budowy przychodzi czas na naprawę sprzętu, który zapewnia ułatwienie pracy ludzi. Czasem jednak serwis takich maszyn nie kończy się na podstawowych czynnościach jak zmiana płynów eksploatacyjnych ale często ingeruje dalej. Częstym zapotrzebowaniem w maszynach budowlanych jest regeneracja turbosprężarek.