Tworzę program dla biura rachunkowego

Jestem świetnym informatykiem i w ogóle nie przesadzam. Jeszcze w trakcie studiów wykazywałem się niezwykłym talentem i zostałem szybko doceniony. Obecnie pracuję jako samodzielny przedsiębiorca i obsługuję różne spółki.

Biuro rachunkowe i pomocne programy

biuro rachunkowe Niedawno to nawet dostałem bardzo ciekawe zlecenie od przedsiębiorcy z Bydgoszczy, który inwestuje w biura rachunkowe na terenie całego miasta. Miałem dla niego stworzyć program, który ułatwi księgowość w każdej firmie. Każde sprawdzone biuro rachunkowe w Bydgoszczy powinno posiadać odpowiedni program, dlatego zostałem zatrudniony do tego zadania. Nie wiem na czym do tej pory pracowały jego biura księgowe, ale postanowiłem, że stworzę najbardziej profesjonalny program, dzięki któremu usługi księgowe będą jeszcze łatwiejsze dla każdego pracownika. Bydgoski przedsiębiorca przestawił mi swoją wizję i przekazał instrukcje, według których miało powstać tworzenie programu, które wykorzystają jego biura rachunkowe. Od razu spodobało mi się to zadanie, ponieważ było dla mnie ono ogromnym wyzwaniem. Dla mnie księgowość nie jest znanym zagadnieniem, ale wiem, że potrafię stworzyć każdy program i również tym razem zbuduję coś doskonałego. Dostałem miesiąc czasu na wykonanie tego zadania. Biura księgowe w Bydgoszczy miały ruszyć już na początku listopada i do tego czasu wszystko miało już być gotowe. Poza stworzeniem programu mam jeszcze w przyszłości przeprowadzić szkolenie pracowników oraz zapewnić obsługę w przypadku jakichkolwiek awarii. Moje programy są doskonałe i wiem, że takie sytuacje się nie trafia, ale umowa bardzo mi się spodobała, ponieważ w grę wchodziły bardzo poważne pieniądze.

Wiedziałem, że dzięki mnie księgowość będzie dużo łatwiejsza. Program, który buduję będzie bardzo prosty w obsłudze i czytelny, co jest jego atutem