agencja interaktywna

W czym pomóc nam może agencja interaktywna?

Jestem artystką od dzieciństwa. Zawsze dbałam o wizerunek i porządek. Najbardziej lubiłam zabawy kolorami. Kiedyś, to wszystkie moje zeszyty i pamiętniki były bogate w kolorowe ramki i obrazki.

Agencja interaktywna – specjaliści od działalności internetowych

agencja interaktywnaDziś niestety nie prowadzę już pamiętników, ponieważ nie mam na to czasu, ale posiadam firmę, o która bardzo dbam od strony wizualnej. Problemem było zaprojektowanie strony internetowej. W tym przypadku musiałam się zgłosić do specjalistów. Najlepsza agencja interaktywna pomogła mi w dużym stopniu, ale wiele zależało ode mnie. Zazwyczaj sklepy internetowe mają z góry narzuconą przez daną agencję grafikę do wyboru, ale w tym przypadku postanowiłam, że będę miała w tym swój ogromny udział. Trzy sklepy, które prowadzę, zajmują się sprzedażą akcesoriów do malowania obrazów. Sprzedaję pędzle, płótna i farby. Chcę, aby mój sklep internetowy miał charakter unikatowy. Na kartkach papieru namalowałam proponowaną grafikę. Chciałabym, aby moja strona internetowa była kolorowa i charakteryzowała się ciepłymi barwami. Elementem wiodącym miały być kolorowe kredki. Sądzę, że właśnie ten element stanowił ważną część mojej strony internetowej, dzięki czemu uzyskałam sporą liczbę klientów. Moje sklepy internetowe wyróżniały się spośród wielu innych.

 

Byłam bardzo zadowolona z usług agencji interaktywnej. Współpraca z presta shop, to czysta przyjemność. Będę każdemu polecać tę firmę, z pominięciem sklepów, które sprzedają sprzęt do malowania obrazów. Konkurencję należy likwidować nie przemocą, ale w sposób bardzo inteligentny.