salon optyczny

Wizyta w salonie optycznym w Bydgoszczy

Moja praca polega na tym, że praktycznie całe godziny spędzam przed komputerem. Oczywiście firma dla której pracuje zapewnia mi najlepszej jakości filtry zakładane na obraz monitora jednak nie jest to oczywiście stu procentowa ochrona oczu.

Badanie wzroku i dobór okularów

salon optycznyW firmie tej pracuje naprawdę już dobrych parę lat i tak jestem zdziwiona, że dopiero teraz zaczął mi się pogarszać wzrok. W sumie to jakoś nie wyobrażam sobie tego żebym mogła nosić okulary. Dlatego też wizytę u lekarza naprawdę długo odwlekałam. Jednak w momencie gdy zobaczyłam, że efektywność mojej pracy znacznie spadła musiałam już coś z tym zrobić. W końcu odbijało się to bezpośrednio na mojej wypłacie. Wzięłam dzień wolny żeby iść do lekarza. Niedaleko jest poradnia okulistyczna, zresztą w Bydgoszczy jest naprawdę sporo takich miejsc. W tej poradni, do której poszłam był nawet okulista dziecięcy czyli było tam naprawdę wielu specjalistów. Zresztą czekało naprawdę dużo osób z dziećmi. Mi lekarz przeprowadziła badanie wzroku, które zrobił naprawdę bardzo specjalistycznym urządzeniem. Okazało się, że rzeczywiście mam wadę wzroku i będę musiała nosić okulary. Nie byłam zachwycona jednak tego się spodziewałam. Otrzymałam od lekarza receptę na okulary. Niedaleko był też salon optyczny do którego się udałam.Tam na miejscu optyk wybierał dla mnie odpowiednie szkła a ja wybierałam sobie oprawki. W sumie teraz te oprawki są naprawdę ładne i wiedziałam, że w jakieś będą do mnie na pewno pasowały. W jednych wyglądałam naprawdę bardzo dobrze.

Myślę nawet, że w nich wyglądam lepiej niż bez nich. Już nawet w myślach wymyślałam stylizację dla siebie w jakich będzie mi dobrze. W sumie teraz będę miała chyba trochę inny styl taki żeby pasował do okularów. Bałam się tego, że będą mnie postarzały a wcale tak nie jest.

Czytaj więcej na: http://salonvision.pl