Wybór odpowiednich poduszek do hotelu

 

Od dłuższego czasu jestem zatrudniona na stanowisku kierownika hotelu. Mam sporo obowiązków, ale liczyła się z tym i wcale mi to nie przeszkadza. Lubię pracować i dawać z siebie wszystko. Bardzo angażuję się w sprawy hotelu, w końcu to jest moi zadaniem. Decyduję o różnych detalach jakie mają znaleźć się w hotelu.

Duża poduszka do łóżka hotelowego

poduszki hoteloweBiorąc pod uwagę fakt, że pracuję w dość eleganckim hotelu, który musi utrzymać wysoki standard po każdym względem, to mi przypada podejmowanie strategicznych decyzji. Komuś może się wydawać, że wybór na przykład poduszek do pokoju hotelowego jest pestką i raczej mało znaczącą decyzją, to muszę was zaskoczyć ale tak nie jest. To bardzo ważna kwestia jakie wygodne poduszki hotelowe będą u nas. Klient hotelowy jest bardzo wymagający, zwłaszcza jeśli musi płacić sporo pieniędzy za pokój. Wtedy wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Przecież każdy z nas chce by klient do nas wracał jak najczęściej. Poduszki do łóżka hotelowego muszą być duże. Na pewno nie mogą być zbyt miękkie oraz zbyt twarde. Ich grubość musi być wyważona. Najlepiej jakby to były poduszki piankowe, owinięte w poszewkę z jedwabiu. W dodatku musimy kupować takie antyalergiczne. Trzeba wszystko brać pod uwagę. W dodatku w każdym pokoju muszą być takie same poduszki. Nasz hotel ma różne pokoje, ale podstawowe rzeczy jak poduszki nie mogą się różnić. Tak więc widzicie sami, że muszę podejmować różne decyzje, nawet z waszego punktu widzenia te mało istotne, ale z mojego punktu widzenia są bardzo ważne.

Pracując jako kierownik hotelu muszę podejmować na okrągło wile decyzji. Każda z nich jest strategiczna dla naszego hotelu. Ostatnio musiałam podjąć decyzję o wyborze nowych poduszek hotelowych. Musiałam rozważyć wile czynników, które pozwoliły mi wybrać odpowiednie poduszki. Nasz klient musi spać na wygodnych poduszkach.