Wygoda maluszka dzięki kocykowi do wózków

 

Nasze bobasy niestety nie są zdolne powiedzieć nam, kiedy jest im za zimno, bądź za gorąco. Możemy po płaczu poznać, że dzieje się coś niedobrego, jednak każdy rodzic powinien zaopatrzyć się w przedmioty, które zadbają o dobro dziecka zawsze i wszędzie.

Mięciutkie kocyki do wózków

kocyk do wózka minkyJako świeżo upieczona mama, nie za dobrze znałam się na opiece nad dziećmi, jednak moja mama bardzo mi pomagała, a ja słuchałam każdej jej wskazówki na każdy temat. Szybko pojęłam i uczyłam się opiekować jak najlepiej swoim maleństwem, a muszę przyznać, że sprawiało mi to wiele radości! Pamiętam jednak, że kiedy na dworze zaczęło się robić coraz cieplej, nie wiedziałam jak ubrać dziecko do wózeczka, aby nie było mu ani za zimno, ani za gorąco. Kołderka stanowczo odpadała, a nie chciałam także pakować starego i szorstkiego koca. Odwiedzając jeden ze sklepów z zaopatrzeniem dedykowanym dzieciom znalazłam kocyk do wózka minky. Był on niesamowicie milutki w dotyku i specjalnie dostosowany do wózeczka, a co za tym idzie właśnie także na ciepłe dni. Nigdy nie pożałowałam tego zakupu, byłam bardzo szczęśliwa, że udało mi się trafić na taki kocyk. Skóra mojego dziecka w żaden sposób się nie pociła, a w dodatku kocyk po wielu praniach wciąż wyglądał rewelacyjnie i wciąż był miły w dotyku oraz nie mechacił się! Ze względu na hipoalergiczny materiał, nie musiałam się martwić o ewentualne uczulenie maleństwa. Warto także przyznać, że kocyki tej firmy występują w przeuroczych wariantach kolorystycznych! Zakupiony przeze mnie kocyk był w przesłodkie szaro białe słoniki. Specjalnie wybrałam takie kolory, aby zarówno pasowały do wózeczka, jak i każdego ubranka mojego dziecka.

Polecam każdemu rodzicowi zakupić podobny kocyk do wózeczka. Możemy go używać zarówno na ciepłe dni, jak i docieplać nim wózek w dni chłodne. Kocyk jest rewelacyjnym wyborem, kiedy obawiamy się, czy nie będzie dzieciątku za gorąco pod kołderką. Jego niska cena natomiast nie powinna nikomu sprawić problemu, tym bardziej, że jakość kocyka stoi na naprawdę wysokim poziomie.