Wyjątkowe zdjęcia niemowlaka

Dzieci tak szybko rosną, że ciężko za nimi nadążyć. Ledwo się rodzą, cieszymy się pierwszymi chwilami, a już idą do przedszkola, szkoły i na studia. Dla matki to szczególnie trudne kiedy dziecko odchodzi z domu, bo dla niej ono zawsze pozostanie tym małym bobaskiem z pamiątkowych zdjęć.

Gdzie zrobić sesję fotograficzną z noworodkiem?

fotografia niemowlęcaNoworodek jest w stanie w ciągu dwóch tygodni urosną o parę centymetrów. Zmieniają się z dnia na dzień bo życie pędzie w nieubłaganym tempie. Rodzice robią pamiątkowe zdjęcia już od samych narodzin, aby żadna ważna chwila im nie uciekła. Fotografia niemowlęca jest jedną z pierwszych pamiątek jakie każdy z nas posiada. To najczęściej pierwsze chwile uwiecznione na zdjęciu jeszcze ze szpitala. Pamiątkową sesję wykonują także profesjonalne studia fotograficzne, które potrafią stworzyć wyjątkową scenerię i przebrać naszego maluszka w słodkie ubranka. Takie zdjęcia można oprawić w ramkę i powiesić na ścianie w pokoju dziecięcym. Sesję niemowlaka należy wykonać w ciągu pierwszego miesiąca życia, ponieważ wtedy wychodzą najładniejsze zdjęcia i faktycznie oddają jego niemowlęcy wiek. Jednak nie każdy chce płacić za zdjęcia, bo uważa, że sam zrobi równie dobre fotografie. Wystarczy mieć dobrej jakości aparat fotograficzny, jasne pomieszczenie i parę ciekawych ubranek, aby nasz maluch miał pamiątkę na całe życie. Warto uwieczniać każdą ważną chwilę na zdjęciach, czy filmach, bo pamięć ludzka jest nietrwała, a z czasem wspomnienia się zacierają i stają niewyraźne.

Zdjęcia samego maluszka, czy z rodzicem, mogą być świetnym pomysłem na prezent dla babci, czy dziadka, którzy na pewno się ucieszą z takiej pamiątki. Profesjonalna fotografia z małym bobasem może kosztować w salonie od stu do nawet dwustu pięćdziesięciu złotych.