walizki puccini

Wyjazd na urlop i walizki puccini

Z żoną niedługo wybieramy się na urlop. Jest to naprawdę bardzo długo wyczekiwany urlop. Od dawna nie byliśmy nigdzie tylko we dwoje. Przez lata tak naprawdę jeździliśmy zawsze tylko z dziećmi.

Walizki puccini są atrakcyjne

walizki pucciniAle w tym roku dzieci są już na tyle duże, że pojadą na obozy a my na prawdziwe wakacje pod palmami. Żona na początku miała jakieś wątpliwości bo chciała w tym czasie zrobić jakiś mały remont w domu. Jednak ja myślę, że na remont mamy jeszcze czas a urlop naprawdę nam się należy. Na urlop wybraliśmy naprawdę egzotyczny kierunek i obydwoje bardzo przeżywaliśmy to gdzie jedziemy. Żona zrobiła listę co koniecznie musimy kupić przed wyjazdem. Przede wszystkim walizki do ryanaira, bo te które byśmy mogli ewentualnie wziąć na wyjazd wezmą dzieci na obozy. Żonie podobają się walizki march bo są po prostu bardzo eleganckie. Jednak jak dla mnie są za bardzo kobiece. Ja wolę walizki puccini tylko muszę sprawdzić cenę za nie. W internecie cena za puccini walizki jest naprawdę atrakcyjna. Mogę żonie kupić także torebki puccini bo kupując w pakiecie wyjdzie jeszcze taniej. Żona mówiła mi, że do samolotu najlepiej sprawdzą się walizki kabinowe bo nic im się nie stanie podczas podróży a zmieścimy tam naprawdę dużo rzeczy. Ja zamierzam wziąć tylko kilka rzeczy. Przecież jedziemy na wakacje a znając moją żonę na pewno odwiedzimy jakieś lokalne sklepy i pewnie postanowi mi coś kupić. Ją także do tego namawiam żeby wziąć naprawdę mało rzeczy. Przecież ładną sukienkę może sobie równie dobrze kupić podczas wyjazdu a od razu będzie miała z tego miejsca piękną pamiątkę.

Żona powiedziała, że naprawdę chyba myślę teraz tak jakbym miał znów dwadzieścia lat bo mam takie właśnie pomysły. Ja traktuję ten wyjazd jako drugi miesiąc miodowy po prawie piętnastu latach.

Więcej walizek oferuje sklep internetowy Gala 24