Wykończenie wnętrz

Wykończenie wnętrz w oczach klienta

Nazywam się Tadeusz. Jestem właścicielem jednego z Bydgoskich hoteli, który cieszy się dobrą opinią w całym kraju. Ostatnio zdecydowałem, że skoro mam spore środki, które mogę przeznaczyć na dowolny cel to odremontuję swój hotel.

Wykończenia wnętrz w hotelu

Wykończenie wnętrzZnalazłem w Bydgoszczy firmę, która świadczy usługi remontowe i umówiłem się z właścicielem w restauracji swojego hotelu. Przyszedł dostojny, dobrze zbudowany mężczyzna. Opowiedział mi o swojej firmie oraz jak długo świadczy usługi remontowe w Bydgoszczy. Byłem pod ogromnym wrażeniem i uznałem, że to był doskonały wybór. Oprowadziłem go po hotelu. Zaznaczyłem, że w pokojach dla gości interesuje mnie tylko malowanie, ponieważ jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. W łazienkach mają pojawić się nowe płytki podłogowe a w korytarzach wszędzie chcę mieć tapety. Jeżeli chodzi o recepcję oraz restaurację, to powiedziałem temu przedsiębiorcy, że interesują mnie wykończenia wnętrz bydgoszcz w stylu wiktoriańskim i będę miał dla niego konkretne wytyczne, które będą musiały być w każdym calu dokładnie wykonane. Przedsiębiorca przytaknął ze zrozumieniem i powiedział, że chętnie podejmie się tej pracy. Wybór tapet i płytek zostawiłem swojemu asystentowi, który ma współpracować z firmą, która świadczy usługi remontowe i wszystko nadzorować. Firma dostała tydzień czasu na uporanie się z moim hotelem. Właściciel firmy świadczącej usługi remontowe potwierdził, że ma wystarczającą ilość pracowników i zapewnił mnie, że wyrobią się przed ustalonym terminem.

Po tym byłem pod jeszcze większym wrażeniem i byłem wręcz pewien, że to jest właśnie firma, z którą będę również w przyszłości współpracował. Planuję otworzyć pensjonat i jak się sprawdzą, to zlecę im usługi remontowe również w moim nowym budynku, który ma być nad morzem.