Wykonywanie pomiarów elektrycznych z Krakowa

Nasza firma pomiary elektryczne Kraków świadczy usługi w zakresie pomiarów elektrycznych. Wykonujemy pomiary elektryczne obiorcze i okresowe. Dysponujemy odpowiednim i wyspecjalizowanym sprzętem by sprawnie świadczyć usługi z tego zakresu. Wybierajac naszą firmę jesteś pewny, że wybrałeś odpowiednio. 

Usługi z zakresu pomiarów elektrycznych z Krakowa

pomiary elektryczne krakówDo zakresu wykonywanych pomiarów należą wykonywanie oględzin i sprawdzanie doboru przewodów i zabezpieczeń, samoczynne wyłączenie  zasilania w układach sieci TN, TT i IT, poprawność działania zabezpieczeń różnicowo – prądowo, oraz natężenia oświetlenia: stanowisk pracy i pomieszczeń, a także oświetlenie awaryjne bądź ewakuacyjne. To nasza firma pomiary elektryczne Kraków.  Pomiary elektryczne wykonujemy w obiektach przeznaczonych do zamieszkania, obiektach użyteczności publicznej, na placach budowy oraz w strefach szczególnie niebezpiecznych. Należy  przy tym zobowiązać się do przeprowadzenia kontroli stanu instalacji elektrycznej, która dotyczy wlascicieli i wszelakich zarządców obiektów  mieszkalnych. Po zakończeniu pomiarów elektrycznych Kraków, przekazywane są niezbędne protokoły, w których znajdują się analiza i ocena badań. Do badań używany jest wiele programow komputerowych, dziedziczenia aby jeszcze sprawniej i  efektywniej pracowała nasza firma z Krakowa. Można wymienić dodatkowo wiele rodzai pomiarów elektrycznych, a oto i one : poziom rezystancji izolacji obwodów, pomiar rezystancji uziemień i gruntu, czy pomiar impendacji pętli zwarcia, pomiar natężenia oświetlenia (podstawowe, awaryjne, ewakuacyjne). Do tego posiadamy wysokiej klasy przyrządy mierniczmi. 

Nasza firma z Krakowa to zespół wykształconych elektryków, którzy cenini sa za swoje wieloletnie doświadczenie. Nasze usługi są na najwyższym poziomie. Świadczymy usługi elektryczne i nie tylko. Firma ciągle się rozwija oraz oferuje konkurencyjne ceny. Nasze zlecenia są wykonywane w termie, realizujemy zadania fachowo. Działamy na terenie Krakowa.